problem z zapaleniem silnika 1,8 AAM

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

problem z zapaleniem silnika 1,8 AAM

Postprzez arek ryba » 7 gru 2008, o 09:27

witam
mam problem z moim samochodem ostatnio a głównie z zapalaniem go ale nie zawsze :-P
najgorzej jest na ciepłym silniku. jest tak że zapali odrazu a jest tak że musze kręcić i kręcić z 20 sekund zanim załapie . zawsze zapalał odrazu jak przekręciłem kluczyk. do tego dochodzi jeszcze na zimnym silniku jak go zapale to tak przerywa nierówno chodzi czuć to zwłaszcza podczas jazdy i rozpędzania, tak jak by chodził na 3 tłokach. mam LPG ale zawsze zapalam na benzynie
co to może być??
Avatar użytkownika
arek ryba
Members
 
Posty: 701
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 11:24
Lokalizacja: grudusk

problem z zapaleniem silnika 1,8 AAM

 

Postprzez Bolek III » 7 gru 2008, o 14:53

U mnie była to wina instalacji gazowej , raz odpalał na dotyk a raz 20sekund kręciłem i nic. Odpiełem sterownik od gazu i pali zawsze na dotyk tyle że na benzynie.
I Love My Golf ;PP
Bolek III
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 15 paź 2008, o 19:07
Lokalizacja: Myślibórz

Postprzez arek ryba » 7 gru 2008, o 16:17

Bolek III napisał(a):pali zawsze na dotyk tyle że na benzynie.
tylko że ja zawswze odpalam na benzynie. nie mam mozliwości wogóle odpalanmia samochodu nha LPG
Avatar użytkownika
arek ryba
Members
 
Posty: 701
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 11:24
Lokalizacja: grudusk

Postprzez Kamil_18GKS » 7 gru 2008, o 18:46

kolego mam to samo i tez nie wiem co jest;/ we wtorek jade na warsztat sie dowiedzieć cos to jak cos mi powie to napisze;) pozdrawiam
Kamil_18GKS
Czytacz
 
Posty: 29
Dołączył(a): 13 wrz 2008, o 19:40
Lokalizacja: łęczna

Postprzez Bolek III » 7 gru 2008, o 19:16

No jak miałem gaz podłaczony to i na gazie i na benzynie palił ciężko. Po odłaczeniu wszystko OK.
I Love My Golf ;PP
Bolek III
Czytacz
 
Posty: 106
Dołączył(a): 15 paź 2008, o 19:07
Lokalizacja: Myślibórz

Postprzez arek ryba » 8 gru 2008, o 09:29

Kamil_18GKS napisał(a):kolego mam to samo i tez nie wiem co jest;/ we wtorek jade na warsztat sie dowiedzieć cos to jak cos mi powie to napisze
ok :-) bede czekał

[ Dodano: 2008-12-12, 15:17 ]
już wiem co mu dolega, jak go zapalam to kluczyk musze podczas zapalania przekręcić do samego końca aż się oprze. jak przekręcam nie dokońca podczas zapalania to kontrolki wogule mi sie nie palą i mogę kręcić do usranej śmierci i nie zapali. a jak przekręcę kluczyk do samego końca podczas zapalania kontroliki palą się i silnik po chwili zapala bez prpblemów. czyli to jest jakiś problem ze stacyjną,... :shock:
Avatar użytkownika
arek ryba
Members
 
Posty: 701
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 11:24
Lokalizacja: grudusk


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości