problem z obrotami

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

problem z obrotami

Postprzez daniel9619 » 13 sty 2015, o 09:21

Witam,
Mój golf(1.6AEE) od jakiegoś czasu oszalał mianowicie zaczęło się od tego że stracił wole obroty na gazie na benzynie jako takie były zdjąłem klemę z akumulatora by zresetować komputer, owa czynność pomogła lecz nie na długo po przejechaniu ok 10km to samo więc moją czynność powtórzyłem, i znowu to samo po przejechaniu ok 10km wszystko się powtórzyło lecz byłem wtedy w trasie i musiałem męczyć bidnego golfika. Po przejechaniu 50km golf stracił wolne obroty na benzynie i gazie, by go odpalić trzeba dodawać gazu nogą. Pomyślałem że to przepustnica więc wymyłem przepustnice i pojechałem do znajomego mechanika by ją zaadoptować po udanej adaptacji wszystko było dobrze lecz samochód chodził ok 30sek i gasł sam jakby odcinało mu prąd, wymieniliśmy świece samochód zaczął pracować równiej. Czasem zdarzy mu się pochodzić dłużej niż te 30sek więc mechanik włączył wentylator od nagrzewania samochód zgasł czynność powtórzył kilka razy i za każdym razem było to samo. wyczyszczona również została kopułka i czujnik ciśnienia kolektora ssącego sonda lambda działa prawidłowo, samochód nie ma żadnych błędów
Ostatnio edytowano 13 sty 2015, o 10:22 przez daniel9619, łącznie edytowano 1 raz
daniel9619
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 sty 2015, o 08:57
Lokalizacja: Przasnysz

problem z obrotami

 


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości