Problem z jazda na Benzynie

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Problem z jazda na Benzynie

Postprzez Diablo_GSL » 15 lip 2015, o 16:05

Witam wszystkich forumowiczow i czytajacych ten post, jestem swiezy na GOLF 3 Klub Polska, wiec do rzeczy..
Jadac na benzynie mam problem, dodajac gazu, auto przerywa muli sie, dlawi, ogolnie brakuje mocy, zeby to chwilowo zazegnac musze wcisnac pedal gazu na maksa dopiero odmula ale tez nie na dlugo, zmieniajac bieg nie zaleznie na nizszy czy wyzszy szybko obroty spadaja i potrafi zgasnac, ale jadac na gazie nie mam zadnego problemu z wymienionymi problemami, jedynie rzadko kiedy zawiesi sie na obrotach okolo 2000 obr\min, ostatnio zauwazylem ze jadac na benzynie nie majac wgl gazu w butli auto chodzi bez zadnych problemow ktore wymienilem, co moze byc przyczyna? Czy moze byc cos takiego ze jadac na benzynie to do tego dochodzi niechciany gaz z butli lub cos na ten styl? Bardzo prosze o pomoc i wyrozumialosc jezeli takowy post byl i go powtarzam. Dziekuje

Dziekuje i Pozdrawiam Piotr :-)
Diablo_GSL
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 15:34
Rocznik: 1994
Silnik: 1400
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Problem z jazda na Benzynie

 

Re: Problem z jazda na Benzynie

Postprzez MiroGti » 20 lip 2015, o 17:22

Diablo_GSL napisał(a):Jadac na benzynie mam problem, dodajac gazu, auto przerywa muli sie, dlawi, ogolnie brakuje mocy,


Diablo_GSL napisał(a): ostatnio zauwazylem ze jadac na benzynie nie majac wgl gazu w butli auto chodzi bez zadnych problemow ktore wymienilem, co moze byc przyczyna? Czy moze byc cos takiego ze jadac na benzynie to do tego dochodzi niechciany gaz z butli

Wygląda na to że jest tak jak mówisz ,czyli dostaje się gaz podczas jazdy na benzynie ,mósisz podjechać do gazowników ,bo sam nic nie wskórasz
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości