pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez czyzyk981 » 9 sie 2008, o 12:32

witam.. mam do was prozbe prosze o pomoc w nastepujacej sprawie... mam golfika 3 1.6 benzynka gaz 93 rok.. gdzy go odpalam po nocy strasznie nim szarpie znaczy chodzi jak traktor dopiero jak sie zagrzeje albo przejade pare km to chodzi normalnie... gdy go odpale i ruszam to nie ma wcale odejscia ale jak zlapie to na poczatku szarpnie a potem juz chodzi normalnie.. zauwazylem iz zaczol mi palic o wiele wiecej gazu naprawde wiecej... silniczek krokowy mam nowy... mi wydaje sie ze to moga byc membrany w gazie do wymiany???? prosze o pomoc i jakies srady .. z gory dziekuje:):)
czyzyk981
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2008, o 22:32
Lokalizacja: Radom

pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Postprzez noname_conek » 9 sie 2008, o 15:56

miałem tak w mk2... pojechałem na regulacje gazu poprawiło sie do tego stopnia ze palił mi 16 a nie 20l gazu :D wymieniłem świece i przewody, po nocy lepiej odpalał ale to jeszcze nie było to... wiec wqrzyłem sie i wymieniłem kompletny wtrysk i od razu było lepiej! po 3 dniach odpalał bez zatrzęsienia ;-)
ja proponuje ci najpierw wyczyścić przepustnice i zrobić adaptacje powinno pomóc...
Avatar użytkownika
noname_conek
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 07:26
Lokalizacja: Nowy Staw City :D

Postprzez czyzyk981 » 9 sie 2008, o 23:19

witam dzieki za poade... chcialem sie zapytac czy to na pewno to i czy drogie jest to o czym piszesz/??
czyzyk981
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2008, o 22:32
Lokalizacja: Radom

Postprzez noname_conek » 10 sie 2008, o 11:27

czyzyk981 napisał(a):na pewno
na pewno to kopernik nie żyje :P nie wiem bo to Twoje auto i nie wiem co tam może być... opisałem ci ze ja miałem prawie taki sam prolblem i w taki sposób go rozwiązałem...

nie wiem ile poszczególne cześci kosztują bo wtrysk miałem na wasztacie, przewody 100zł świece tez coś koło... a przepustnice sie samemu czyści a potem jedzie sie na kompa i oni robią adaptacje [30zł u mnie w okolicy]
Avatar użytkownika
noname_conek
Gaduła
 
Posty: 509
Dołączył(a): 14 lip 2008, o 07:26
Lokalizacja: Nowy Staw City :D


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości