pomocy!!! nie chce odpalic!!!!!

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

pomocy!!! nie chce odpalic!!!!!

Postprzez jarek123 » 23 paź 2008, o 23:15

witam, jestem posiadaczem golfa3 z silnikiem 1.4 z 1995, i od jakiegos czasu mam problem, chodzi o to ze nie chce odpalac, rozrusznik kreci ale nic poza tym, jakies 3 tyg temu wymienilem swiece i do wczoraj! bylo ok! tzn palil zawsze nie wazne czy byl zimny czy cieply, wczoraj wieczorem gdy wracalem z pracy podczas jazy zgasl :( probowalem go odpalic ale niestety nie dalo rady,ale to nie koniec:) dzisiaj rano sprobowalem jeszcze raz no i... odpalil za pierwszym razem , przejechalem sie, wroicilem do domu ,zgasilem i od tamtej pory nie chce juz zapalic, czy ktos mi moze powiedziec o co chodzi???, co trzeba wymienic???jak to naprawic???
jarek123
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 16:03
Lokalizacja: gdansk

pomocy!!! nie chce odpalic!!!!!

 

Postprzez marcinkoz2910 » 24 paź 2008, o 14:37

igła w stoku siana jak masz możliwość to jedź na VAGa i niech zeskanują autko :) wtedy wywali ewentualne błędy.... bo to może być praktycznie wszystko... począwszy od niepewnej masy gdzieś przy silniku poprzez czujnik HALLA (ale na zgaszonym silniku zawsze pojawi się błąd halla) silniczek krokowy, cewka zapłonowa (i tu sprawdź czy masz iskrę jedną fajke zdejmij daj tam dobrą swiece i zakręć silnikiem jak jest iskra to masz cewke dobrą) lub inne jakieś czujniki... nie wspominam już o moim problemie bo też mi nie pali bo mam pompe paliwową do wymiany bo nie podaje mi takiego ciśnienia paliwa jaki ma podawać :/ ale to jak na razie wykluczamy w Twoim przypadku
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez jarek123 » 26 paź 2008, o 18:03

witam kolege, wogole dzieki za zainteresowanie:) napislaes ze w twoim golfie masz pompe paliwowa do wymiany i tu mnie troszki natchnoles mianowicie chodzi o to ze jakis czas temu moj golf przestal chodzic na benzynie ale jakos sie tym specialnie nie przejmowalem bo mam gazl. ale dzien przed tym jak przestal dzialac cos mu sie odmienilo i zaczol chidzic na benzynie, jak myslisz czy to ma cos wspolnego z tym ze teraz niechce odpalic???
jarek123
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 paź 2008, o 16:03
Lokalizacja: gdansk

Postprzez marcinkoz2910 » 26 paź 2008, o 18:08

jarek123, powiem tak co do pompy to lepiej sie nie gorączkować i dac auto na VAGa i zribic test wyjść na silniku jak wszsytko bedzie OK to znaczy że pompa jest sprawna... a powiedz cz zdazyło ci sie że jeździłeś na benzynie aż do zera?? jak tak to ile razy??
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości