Nie spala gazu, tylko benzynę.

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Nie spala gazu, tylko benzynę.

Postprzez dawid18941 » 4 lip 2014, o 16:46

Witam, Posiadam instalacje sekwencję. Komputer gazu KME. Mój problem polega na tym, że auto mimo pokazywania kontrolki, że chodzi na gazie to na nim wcale nie chodzi. Cały czas spala samą benzynę. Nie raz się przełącza na benzynę i znów niby gaz. Ostatnio też głupiały te kontrolki poziomu gazu w butli. Pełna raz pusta butla. Zatankowałem ale weszło tylko kilka litrów. Po wyjęciu bezpiecznika pomki paliwa auto gaśnie, mimo, że chodzi niby na gazie. Byłem u gazownika wcześniej auto gasło po przełączeniu na gaz. Wyświetliło błąd wtryskiwaczy i zbyt niskie ciśnienie gazu. Przynajmniej reagował na gaz. Jak mówiłem wcześniej, teraz chodzi na samej benzynie, Co to może być?
dawid18941
Czytacz
 
Posty: 51
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:12
Lokalizacja: Warmia mazury
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Nie spala gazu, tylko benzynę.

 

Postprzez BiałeGT » 6 lip 2014, o 19:13

A może walnięty sterownik od gazu?
"Nigdy nie poganiaj mechanika, nigdy nie kłóć się z ludźmi podającymi ci obiad i nigdy nie kombinuj z elementami auta, które trzymają cię na drodze"
Avatar użytkownika
BiałeGT
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 gru 2013, o 12:32
Lokalizacja: JNC CZN

Postprzez dawid18941 » 6 lip 2014, o 20:26

Byłem u gazownika to błąd wtryskiwaczy mu pokazało i niskie ciśnienie gazu.Mówił, że wtryskiwacze trzeba wymienić. Słaby jakiś ten gazownik. Jak sprawdzić można ten sterownik? Będę musiał poszukać jakiegoś lepszego gaziarza.
dawid18941
Czytacz
 
Posty: 51
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:12
Lokalizacja: Warmia mazury
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez k-m-r1 » 6 lip 2014, o 22:00

tym włascie rużni sie gazownik od gaziaża

jeden naprawia drugi snuje domysły dlatego tu zawsze doradzam odwiedzic kilku w okolicy i nie płacici za nienaprawione auto!!!!

mówi że zrobione?
siadasz z nim i smigasz 10-20 km w około komina to dosłownie 15 minut jazdy i albo kopa przez dżwi albo kasa z portwela
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości