Nie pali na benzynie

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Nie pali na benzynie

Postprzez n00b1two » 9 lis 2008, o 18:59

Witam serdecznie posiadam golfa z 92 r z gazem z wtryskiem jednopunktowym. Mój problem polega na tym iż 3 dni temu nagle samochod przestał zapalać i chodzić na benzynie. Można tylko na odpalic na gazie byłem u mechanika podejrzewałem ze to pompa paliwaale nastepnego dnia samochod juz był gotowy powiedziano mi ze elektryka była po****. I ok samochod pochodził 2 dni nie było problemu i dzis to samo na benzynie nic tylko gaz :( Boje sie tak jezdzic bo wiem ze to j*** silnik odpalanie nagazie pozatym zima idzie i nie chce przeceniac siły mojego golfika i instalacji gazowej :) Prosze pomozcie moze znacie jakies inne przyczyny tego
n00b1two
Czytacz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 cze 2008, o 22:35
Lokalizacja: google

Nie pali na benzynie

 

Postprzez pablomed » 9 lis 2008, o 21:34

n00b1two, skoro byłeś u mechanika i naprawił, wziął kasę to niech naprawi ponownie i/lub wyjaśni co się stało za pierwszym razem, bo to pewnie to samo co teraz.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez Marek87 » 9 lis 2008, o 23:07

tak jak pisze kolega pablomed jedź do mechaniora i niech poprawi Ci żeby chodziło na stałe chyba wie co się stało bo skoro raz naprawił a jak nie to niech oddaje kase
Marek87
Czytacz
 
Posty: 150
Dołączył(a): 27 lip 2008, o 22:52
Lokalizacja: Łódzkie

Postprzez Seb@ » 10 lis 2008, o 21:04

n00b1two, a słychać pompe jak załanczasz zapłon??? morze faktycznie nadszed jej kres a mechanik to dupa i pewnie ją przeczyścił a zczesał cie za coś innego ???
tak wyglądała moja perełka
Avatar użytkownika
Seb@
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 6 lis 2008, o 20:12
Lokalizacja: cz-dz


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości