Mycie silnika z lpg...

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Mycie silnika z lpg...

Postprzez saladrus » 9 wrz 2008, o 09:09

Witam. Dzisiaj mam zaplanowane mycie silnika,czy ktoś może mi powiedzieć jak to zrobić żeby nic nie popsuć!!
Avatar użytkownika
saladrus
Members
 
Posty: 839
Dołączył(a): 18 lip 2008, o 20:57
Lokalizacja: Duszniki Zdrój

Mycie silnika z lpg...

 

Postprzez arek ryba » 9 wrz 2008, o 09:18

jak będziesz mył silnik myjką ciśnieniową to niech lepiej zrobi to za ciebie ktoś kto sie na tym zna i już to robił jak nie masz widzy łatwo można coś popsuć zalać, purywac przewody, najlepszym sposobem na bezpieczne umycie silnika to jaet trochę ropy pędzelek i chęci-wtedy napewno nic nie popsujesz. :idea:
Avatar użytkownika
arek ryba
Members
 
Posty: 701
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 11:24
Lokalizacja: grudusk

Postprzez saladrus » 9 wrz 2008, o 09:22

Kupiłem już jakieś psikadło do mycia silników ....zamierzam go spryskać tym czymś i płukać ze szlaucha ....
Avatar użytkownika
saladrus
Members
 
Posty: 839
Dołączył(a): 18 lip 2008, o 20:57
Lokalizacja: Duszniki Zdrój

Postprzez arek ryba » 9 wrz 2008, o 09:50

saladrus napisał(a):Kupiłem już jakieś psikadło do mycia silników

chyba że napewno nie zaszkodz :-P
Avatar użytkownika
arek ryba
Members
 
Posty: 701
Dołączył(a): 24 paź 2007, o 11:24
Lokalizacja: grudusk

Postprzez pablomed » 9 wrz 2008, o 20:20

Po psikaniu jest szlauch, a ten już może zaszkodzić. Osłoń przynajmniej cewke i aparat zapłonowy.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez PaNdA » 19 wrz 2008, o 15:46

1.6 + LPG mam taki sam zamiar...chce osłonić alternator cewke i aparat zapłonowy czy to wystarczy? :-| Kupiłem golfika i chce o niego zadbać wszystko jest ok tylko komora silnika jest troche zabłocona wszystkie szlałfy i plastiki. Chciałbym zeby było wszystko ciaciy :-) czyste ładne i powabne. Kupiłem więc środek do mycia komór silnika tylko że po spryskaniu i odczekaniu 2min trzeba spłukać pod mocnym strumieniem wody...czy to jest bezpieczne?...czy ma ktoś w tym doś.prosze o odpowiedź :-) z góry dzięki i pozdro!!!
Avatar użytkownika
PaNdA
Czytacz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 16 sie 2008, o 14:59
Lokalizacja: woj. Śląskie


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości