Ostatnio sie dowiedziałem że duży wpływ ma kąt pochylenia butli walcowej na to ile może wejśc gazu do niej, czyli że można zwiększyć lub zmniejszyć ilośc tankowanego gazu 
czy kotoś o tym słyszał??? dzięki za odpowiedzi
			
		Moderator: Moderator
Lukaszekombi napisał(a):czy kotoś o tym słyszał???
 
 

 (zwiekszenie obietosci gazu np w lato) dlatego jest ten >>zapas<< bylo pare przypadkow ze rozszczelnilo butle i klops. Sam widzialem ostatnio w szczecinie jak zamkneli cpn i w promieniu 200-300m nie mozna bylo sie zblizyc. Przyjechala straz oblala auto i dystrybutor piana i dopiero dzialali. Na dodatek gosc dostal wezwanie do zaplaty 8200zł
  (zwiekszenie obietosci gazu np w lato) dlatego jest ten >>zapas<< bylo pare przypadkow ze rozszczelnilo butle i klops. Sam widzialem ostatnio w szczecinie jak zamkneli cpn i w promieniu 200-300m nie mozna bylo sie zblizyc. Przyjechala straz oblala auto i dystrybutor piana i dopiero dzialali. Na dodatek gosc dostal wezwanie do zaplaty 8200zł  za wszystkie suzby bo wzieli auto na sprawdzenie i okazalo sie ze zlikwidowal ta kurtyne powietrzna w butli. Stacja  diagnostyczna tez dostala po dupie za to ze podbili mu dowod. Takze decyzja nalezy do ciebie.
 za wszystkie suzby bo wzieli auto na sprawdzenie i okazalo sie ze zlikwidowal ta kurtyne powietrzna w butli. Stacja  diagnostyczna tez dostala po dupie za to ze podbili mu dowod. Takze decyzja nalezy do ciebie. 




 i czekać aż zejdzie ciśnienie do zera
 i czekać aż zejdzie ciśnienie do zera

pablomed napisał(a):a wzywac do tego straż pożarną??? Jakaś nadgorliowość. Mówi się dowidzenia i odjeżdża. Czy do rozlanej koło dsytrybutora kapki benzyny tez się wzywa straż pożarną?
 a straz wezwal kierownik staci bo ma taki obowiazek. mozna kozaczyc ale w takich sytuaciach czlowiek dostaje kubel zimnej wody na leb i mysli racionalnie. dla mnie dla goscie co tankowal to
 a straz wezwal kierownik staci bo ma taki obowiazek. mozna kozaczyc ale w takich sytuaciach czlowiek dostaje kubel zimnej wody na leb i mysli racionalnie. dla mnie dla goscie co tankowal to   bo chlopina zachowal sie jak nalezy a wlasciciela auta to mi go szkoda bo i tak zciagna z niego naleznosc.
 bo chlopina zachowal sie jak nalezy a wlasciciela auta to mi go szkoda bo i tak zciagna z niego naleznosc.
radomiak napisał(a):pablomed napisał/a:
a wzywac do tego straż pożarną??? Jakaś nadgorliowość. Mówi się dowidzenia i odjeżdża. Czy do rozlanej koło dsytrybutora kapki benzyny tez się wzywa straż pożarną?
gosc sam byl usrany bo ulatnialo mu sie caly czas po zatankowaniu oczywiscie a straz wezwal kierownik staci bo ma taki obowiazek. mozna kozaczyc ale w takich sytuaciach czlowiek dostaje kubel zimnej wody na leb i mysli racionalnie. dla mnie dla goscie co tankowal to bo chlopina zachowal sie jak nalezy a wlasciciela auta to mi go szkoda bo i tak zciagna z niego naleznosc.

Powrót do Silniki benzynowe (LPG)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości