Jaki gaz do 2,0 8v GTI

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Postprzez pablomed » 10 sie 2008, o 21:25

niestety to największ wada II- generacji, zwężkę stanowi mikser. Z tym że po pierwsze gazownicy zakladają często dodatkowe zwężki bo nie umieją ustawić instalki bez nich, a ponadto zakładane miksery mają zwykle za małą śrdnicę. Trzeba ją dobrać induwidualnie. Za duża spowoduje kłopoty z elestycznością, szarpanie i gaśnięcia na wolnych, za mała znacznie osłabia silnik. Mnie się w 2.0 udało już zwiększyć średnicę miksera z wyjściowych 34 do 37 mm. Wyraźna poprawa jest odczuwalna i żadnych złych efektów.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

 

Postprzez 2pek » 26 wrz 2008, o 20:20

ja mam golfine 95 rok ABA 2.0 na wtrysku i mi sekwencja działa rewelacyjnie miniminiminimalny spadek mocy. w zakładnie gdzie to zakładałem zapłaciłem 2800zł i powiedzieli ze to najlepsza sekwencja jaką zakłądają u siebie więc do wtrysku jak najbardziej sekwencja!!! i nie żałować kasiorki na to bo po pewnym czasie sie zwraca, a wiadomo po taniosci to spadek mocy będzie kosmiczny...
2pek
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2008, o 15:17
Lokalizacja: Malbork

Postprzez Franc » 30 wrz 2008, o 14:01

Założyłem sekwencję. Polecam. Spoko. Nawet lepiej jeździ niż na benzynie (nie mam sondy lambda).
Franc
Czytacz
 
Posty: 53
Dołączył(a): 7 sie 2008, o 16:51
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez pablomed » 30 wrz 2008, o 21:50

A mógłbyś bardziej szczegółowo, bo sam rozmyślam nad sekwencją. To znaczy czy spoko znaczy że jest idealnie, czy iwdzisz jednak jakies mankamenty, i jakie masz elementy instalki (jakie elektrozawory i jaki komputerek)
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości