Golf III 1.8 Problemy z LPG

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Golf III 1.8 Problemy z LPG

Postprzez golfik1997 » 11 maja 2008, o 18:42

Witam posiadam golfa III 1.8 z 97 roku z instalacja gazową.Nie wiem co sie stało gdy odpalam na benzynie nie ma problemu a gdy przełanczam na gaz samochod gaśnie i auto wogole nie chce przełanczać sie na gaz bo za kazdym razem gasnie(butla jest pełna).Pozatym na benzynie jak jade rowniez gdy dochodzi do 2-3 tys obrotów auto sie dusi i na chwile traci moc po czym spowrotem ją odzyskuje.Prosze o pomoc co moze byc powodem i czy naprawa jest ksztowna..??
golfik1997
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 18:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Golf III 1.8 Problemy z LPG

 

Postprzez dziabi3 » 11 maja 2008, o 19:17

sprawdź czy po rozgrzaniu silnik przełancza sie na gaz

jeśli nie to sprawdź czy elektro zawory sie otwierają takim cyknieciem

może pyc kwestia zapchanego filtra lpg

lub nie otwierający sie zawór

sprawdź czy zawur bespieczenstwa nie jest zkaarecony

sprawdź czystosc filtra

sprawdź czy klapka ciepłe zimne w dolocie sie nie zepsuła lub wezyk ją sterujacy nie pekł nie odczepił sie od kolektora ssącego

a potem napisz co znalazłes
dziabi3
Members
 
Posty: 513
Dołączył(a): 10 wrz 2007, o 20:40
Lokalizacja: ewewefwef

Postprzez golfik1997 » 11 maja 2008, o 21:40

Dziwna sprawa bo to cyknięcie jest ale mi auto odpala sie na benzynie i przy przegazowaniu gdy powinien sie włonczyć gaz on gaśnie i nic auto czy jest rozgrzane czy nie ciagle to samo;/
Pozatym nie wiem czemu ale na benzynie tez jakos zaczeło go dusić jak ten gaz padł jakos traci moc i gaśnie.Bylem u takiego znajomego mowi ze to parownik ale do tego przestała mi świeci kontrolka gazu
golfik1997
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 18:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez festerooo » 12 maja 2008, o 03:53

pod maska poszukaj bezpiecznika od gazu.albo nie radził bym samemu grzebać przy gazie.lepiej niech zrobi to ktoś kto sie na tym zna.
festerooo
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 kwi 2008, o 23:32
Lokalizacja: wadowice

Postprzez golfik1997 » 12 maja 2008, o 17:15

Problem Roziązany :):):):)Węrzyk od mixera sie urwał i auto nie dostawało gazu a to ze kotnrolka nie sweciła to styku nie było juz jest ok:) tylko na benzynie chyba zapchane wtrdsyki bo go nadal dusi:)
golfik1997
Berbeć
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 maja 2008, o 18:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości