chodzi na 3 gary

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

chodzi na 3 gary

Postprzez sebakur12 » 25 lip 2016, o 14:43

Witam! Mam taki problem, po odpaleniu golfa na zimnym silniku (ma ciężko odpalić) chodzi na benzynie na 3 gary a jak się rozgrzeje jest ok, na gazie czy zimny czy ciepły chodzi dobrze tylko na benzynie jak zimny chodzi na 3 gary, sprawdzałem przewody i pierwszy ma przebicie, po zmianie dalej chodzi na 3 gary na benzynie jak zimny, więc sprawdziłem świece i są dobre ale dla pewności przełożyłem świece z drugiego auta i dalej problem jest ten sam, wyczyściłem kopułkę i nic nie pomogło, palec w porządku. Zauważyłem, że nawet po założeniu świec z drugiego auta, które też jest na LPG i gdzie świece są czyste jak być powinny po założeniu ich do golfa były całe czarne a chodził na nich nawet nie pół minuty. Silnik 1.8 90KM
sebakur12
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 23:46
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

chodzi na 3 gary

 

Re: chodzi na 3 gary

Postprzez fuqet1 » 25 lip 2016, o 18:11

sebakur12 napisał(a): Zauważyłem, że nawet po założeniu świec z drugiego auta, które też jest na LPG i gdzie świece są czyste jak być powinny po założeniu ich do golfa były całe czarne a chodził na nich nawet nie pół minuty. Silnik 1.8 90KM


Odpowiedzią na twój problem wg mnie jest zalewanie benzyna. Problem może być we wtryskiwaczu podającym paliwo do przepustnicy.
Skoro na lpg nie masz problemu a na benzynie jest to może być wtrysk.Sam kolor świecy (czarny) świadczy o bardzo bogatej mieszance.
Moim zdaniem wtrysk ci leje paliwo zamiast rozpraszać mgiełkę. Podmień wtryskiwacz.
Avatar użytkownika
fuqet1
Badacz tematu
 
Posty: 203
Dołączył(a): 30 maja 2011, o 21:41
Lokalizacja: Przasnysz
Rocznik: 94
Silnik: 1400 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: chodzi na 3 gary

Postprzez sebakur12 » 4 sie 2016, o 10:21

No i po kłopocie :) okazało się że do wymiany była przepustnica z całą podstawką
sebakur12
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 23:46
Rocznik: 1995
Silnik: 1.8
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości