brak przyspieszenia

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

brak przyspieszenia

Postprzez czyzyk981 » 12 paź 2008, o 22:08

witam mam golfika 3 1.6 benzynka gaz od tygodnia mam taki problem iz zauwazylem ze spala mi bardzo duzo gazu wiec zaczolem jezdzic na benzynie ale na benzynce nie mam wcale przyspieszenia z rury czasami tak dziwnie slychac jakby cos strezlalo na benzynie nie mam wcale odejcia i jezdzi jak zamulony pomozcie.. myslalem ze to mozga byc membrany w gazie ale na benzynce silnik jest zamulony nie wiem co mam robic prosze pomozcie:):0
czyzyk981
Berbeć
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2008, o 22:32
Lokalizacja: Radom

brak przyspieszenia

 

Postprzez RangerDN » 14 paź 2008, o 09:45

moj tez jest wiele slabszy na benzynie niz na gazie... a jeszcze mu wlalem uszlachetniacza i dalej na benzynie cieko..
RangerDN
Czytacz
 
Posty: 125
Dołączył(a): 2 mar 2008, o 13:20
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez dziabi3 » 14 paź 2008, o 18:24

napisz jaki gaz 2 generacja czy sekfencja

bo jeśli 2 generacji to może ci wstawił gaz man za mały mixer albo wstawił jakąś śmieszną zwerzke w dolot i go muli na benzynie i a gazie

zerknij

a jak sekfencja to niewiem co on tam schrzanił

moze ci zapłon przestawił bo w gaznikowcahc sie tak robiło ze sie ponoć opuzniało czy jakos tak
Średnie spalanie 7,5>8l lpg /5,8l pb
dziabi3
Members
 
Posty: 513
Dołączył(a): 10 wrz 2007, o 20:40
Lokalizacja: ewewefwef

Postprzez bzy_mar » 14 paź 2008, o 18:55

Co do gazu to może być filterek gazu, zabrudzone membrany, filtr powietrza tez jest ważne żeby był czysty, gaz jest na to bardzo wyczulony, sonda lambda ale to mniej prawdopodobne, zacznij od tych najprostszych rzeczy, to warto sprawdzić jeśli jesteś nowym nabywcą auta z gazem, a co do Pb to słyszałem że jak pompa paliwa daje słabe ciśnienie to tak przerywa w czasie jazdy, życzę powodzenia przy sprawdzaniu autka ;-)
Dla słabych klęska, dla cierpliwych nadzieja, dla upartych zwycięstwo!
bzy_mar
Czytacz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 12 lip 2008, o 17:54
Lokalizacja: Nowa Słupia

Postprzez hepos » 16 paź 2008, o 20:57

Podstawowe pytanie : Ile masz gaz w aucie? Tak to jest jak się jezdzi na gazie non stop zapominajac o benzynie. Caly uklad wtryskowy sie wtedy zamula zapieka lacznie z wtryskiwaczem itp i po 3 latach taki wlasnie jest efekt. Nie wspominajac o mozliwosci zatarcia pompy paliwa
hepos
Berbeć
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8 paź 2008, o 20:41
Lokalizacja: Kraków


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości