Brak mocy, wyciek oleju.

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

Brak mocy, wyciek oleju.

Postprzez dawid18941 » 19 lut 2015, o 22:11

Witam, dziś jadąc golfem zabrakło mu mocy. Tak spadła, że nawet na 1 nie miał sił jechać. Podniosłem maskę i kopcił się olej z dołu silnik(koło misy). Postał chwilę ruszyłem był słabszy niż zwykle. I znów robił się coraz słabszy i kopciło się pod otwarciu maski później co raz mniej. Gdy się rozgrzeje traci moc na razie przestał dymić. Obrotami szarpie na biegu jałowym. Dziś jak go odpaliłem przed tą sytuacją już czułem, że nie ma mocy jak zawsze. Wczoraj jeździłem i było dobrze. Na pb i lpg dzieje sie tak Samo. )

Przed chwilą sprawdzałem i jak go odpalę zimnego to w miarę jeszcze chodzi a jak się rozgrzeje to już w ogóle traci moc.

Od pewnego czasu zauważyłem, że u dołu silnika jest mokre i śmierdzi olejem.

Proszę o pomoc.
dawid18941
Czytacz
 
Posty: 51
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:12
Lokalizacja: Warmia mazury
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Brak mocy, wyciek oleju.

 

Postprzez trollu » 25 lut 2015, o 23:37

jak masz zarzygany olejem silnik to najpierw usuń wycieki, jak zabiorą Ci dowód to brak mocy będzie najmniejszym problemem. rzuciłbyś jakimiś konkretami - kiedy i czy w ogóle były wymieniane świece, filtry czy bierze olej chociaż to w tej sytuacji pytanie retoryczne. Usuń wycieki to będzie można myśleć, jak wali spod głowicy to od razu będziesz miał przyczynę obecnej sytuacji
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości