1.8 dławi...

Wszystko o LPG

Moderator: Moderator

1.8 dławi...

Postprzez Flatron » 8 sty 2015, o 22:56

Witam
Posiadam Golfa III 1.8 75km 96r z instalacja stag. 4 miesiące temu założyłem nową instalacje i od początku miewam z nią drobne problemy. Tydzień temu pojechałem do gazownika problem mój wyglądał ta, że auto falowało mi na gazie zdarzało się tak ze nawet gasło. Zalecił mi wyczyszczenie silniczka krokowego, przepustnicy i zmianę stożka na oryginalny filtr powietrza, a następnie przyjechać na regulacje. Zrobiłem co miałem no i zaprowadziłem. Na fajrant miałem niby zrobione, odebrałem fure wszystko ładnie pięknie do czasu gdy nie zacząłem szaleć. Teraz wygląda sprawa tak, wyregulowane niby jest, faluje jak się nagrzeje, dławi sie jak dodaje gazu a do tego po puszczeniu pedału sam przyspiesza. Nie wiem czy ktoś miał podobny problem, padł silniczek krokowy? możne zmienić czarodzieja od gazu...
Flatron
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 sty 2015, o 22:37
Lokalizacja: Bydgoszcz

1.8 dławi...

 

Postprzez guciu8 » 4 lut 2015, o 20:17

Witam,po pierwsze jak chcesz mieć z głowy problem z instalacją to :wywal ten krokowiec i zrób na śrubkę ważne jest aby mieć zamontowany przekaźnik resetujący kompa po każdym zgaszeniu auta.I jak dobrze wyregulujesz będzie jak ta lala.A jaki masz ten stag?
guciu8
Czytacz
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 lis 2007, o 18:03
Lokalizacja: Oława


- - -



Powrót do Silniki benzynowe (LPG)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości