Pomoc w wycenie głośnika ORION 500w rms

Jesli cos chcesz sprzedać, ale nie wiesz ile jest warte, warto zapytać :)

Moderator: Moderator

Pomoc w wycenie głośnika ORION 500w rms

Postprzez Ryjek » 13 kwi 2015, o 12:22

Witam dostałem w ręce skrzynie z ciekawym głośnikiem ORION 500w RMS. Czy ktoś zna ten głośnik, ile jest wart? do tego jest zamontowany przy skrzyni kondensator oraz wzmacniacz dwukanałowy carpower 750w. Zastanawiam się czy jest sens przekopywac auto dla tego zestawu czy lepiej sprzedac? Jak tak to ile mogę wołać za to? Obrazek Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Ryjek
Badacz tematu
 
Posty: 259
Dołączył(a): 30 wrz 2009, o 20:27
Lokalizacja: Cieszyn

Pomoc w wycenie głośnika ORION 500w rms

 

Postprzez GolfiarzJR » 13 kwi 2015, o 16:08

Ryjek, Od tego jest odpowiedni temat Prośba o wycene , co do glośnika to ja bym zostawił , wygląda całkiem schludnie a grać powinno całkiem dobrze jak mówisz ze to zestaw wiec musiało jakoś grać ze ktoś to zrobił u siebie w aucie ? co do ceny to mysle ze za wzmacniacz skrzynie itd razem gdzieś około 500zł ?
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez slavwek.ie » 13 kwi 2015, o 21:54

Wydłub głośnik ze skrzyni i odczytał co to za model Oriona.
Jeśli głośnik de facto ma te 500w rms to Carpower jest za słaby. Nie mówię że nie zagra, efekt powinien być znośny ale wzmacniacz nie wykorzysta w pełni potencjału głośnika i będzie go zameczał przesterami.
Co do ceny, nie sprzedawał bym bo dostaniesz grosze za które wystarczy na marnego JBL-a czy innego "masakratora"
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce


- - -



Powrót do Prośba o Wycenę

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość