zderzaki z plastiku na zamówienie

W tym dziale podajemy namiary na polecane warsztaty samochodowe, oraz opinie na ich temat.

Moderator: Moderator

zderzaki z plastiku na zamówienie

Postprzez wrestler » 17 gru 2011, o 11:42

witam wszystkich chciałbym sie Was spytać czy nie znacie jakiejś firmy która może zrobić zderzak tylni i przedni z projektu? poprostu na zamówienie ale z plastiku? bo kupiłem zderzak tylni z laminatu ale widze że za długo ten zderzak nie wytrzyma :) dlatego chciałbym zrobić zderzaki z plastiku :) przepaszam bardzo jeśli już był taki temat ale jakoś nie widziałem takiego ;) Pozdrawiam
wrestler
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2011, o 13:28
Lokalizacja: Sulechów

zderzaki z plastiku na zamówienie

 

Postprzez thomasg » 17 gru 2011, o 17:21

słabo to widze żeby ktoś podjął się wykonania formy pod zderzak dla sprzedania 1 sztuki . Jeśli juz znalazłbyś kogos takiego to przestraszyłby Cię koszt takowego zamówienia. Taki laminatowy jak masz w łatwy sposób można podreperować a przy okazji wzmocnić , po zabiegach napewno bedzie jakosciowo lepszy od zakupionego pierwowzoru. Odszukać firmę która zrobi Ci zderzak to nie problem, schody się zaczną jak sprawa oprze się o finanse. No ale kto bogatemu zabroni :-P

tak na szybko znalazłem na innych forach kilka adresów gdzie ponoć podejmują sie takich zadań


http://granplast.prv.pl/
http://www.autostyl.waw.pl/
był MÓJ DRAGOONGREEN jest Borówka VARIANT
Avatar użytkownika
thomasg
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 16:17
Lokalizacja: 44-335

Postprzez wrestler » 18 gru 2011, o 21:32

domyślam sie że to by było drogie zrobienie takich zderzaków :) ale chciałbym sie dowiedzieć ile takie coś by kosztowało :) jeśłi będzie to rzeczywiście bardzo drogie to dam sobie spokój z takimi zderzakami z plastiku :) dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam :)
wrestler
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2011, o 13:28
Lokalizacja: Sulechów

Postprzez Bozio » 19 gru 2011, o 13:02

Pokaż fotki tych zderzaków ;)
Avatar użytkownika
Bozio
Czytacz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 6 gru 2009, o 20:32
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez wrestler » 19 gru 2011, o 17:24

przedni zderzak wygląda tak

<
1.jpg


a tylni tak

<
2.jpg
wrestler
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2011, o 13:28
Lokalizacja: Sulechów

Postprzez K@mil » 19 gru 2011, o 18:02

wrestler napisał(a):przedni zderzak wygląda tak



a tylni tak



:lol: :lol: :lol: widzisz i nie grzmisz...

Nie jest Ci wstyd jezdzic z takimi zderzakami ? Przeciez to wogole nie pasuje do golfa3
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez wrestler » 19 gru 2011, o 18:50

K@mil mnie nie interesuje opinia innych jeśli takie coś by mi sie nie podobało to bym nie poruszał takiego tematu
wrestler
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2011, o 13:28
Lokalizacja: Sulechów

Postprzez huczu » 21 gru 2011, o 00:45

Przedni jeszcze ujdzie, ale jeżeli chodzi o tył to era szybkich i wściekłych się skończyła...

Znajomy kilka lat temu robił progi na zamówienie do Porsche i cena za dwa wyszła prawie 5koła... Teraz pewnie wyszło by podobnie za zderzak...
Moje MK3 USA
IN PROGRES!

Cabby US New Lifestyle
CCCabrio black!
Caddy'lack
Avatar użytkownika
huczu
Czytacz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 4 mar 2010, o 10:21
Lokalizacja: Mirsk

Postprzez PiJey88 » 21 gru 2011, o 12:40

wrestler, zderzak pod indywidualny projekt to więcej niż wart twój mk3 :) chyba ze zrobi ci to rzemieślnik w garażu z jakiegoś laminatu, ale wiadomo jak to będzie wyglądało

najlepiej dać ori jako bazę i coś tam z nim wymodzić, zaspawać kierunki, wloty itp
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Polecane Warsztaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość