Wymiana progów golf 3

W tym dziale podajemy namiary na polecane warsztaty samochodowe, oraz opinie na ich temat.

Moderator: Moderator

Wymiana progów golf 3

Postprzez Moro98 » 16 sie 2016, o 15:03

Witam jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie :) Niedawno kupiłem sobie golfika 3 o od razu z takim pytankiem czy może ktoś z forumowiczów robił progi w swoim golfiku 3 :) Bo potrzebuje wymienić progi i tylnie nadkola czy ma ktoś kogoś kto by to zrobił lub sam się podjął nie drogo :) Zainteresowanych proszę o kontakt przez forum lub tel: 795074720
Moro98
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 lip 2016, o 10:30
Rocznik: 1997
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Wymiana progów golf 3

 

Re: Wymiana progów golf 3

Postprzez Thorsten » 16 sie 2016, o 18:19

... Po pierwsze Pytasz kolego o polecane warsztaty ale rodzi się pytanie skąd jesteś? Co z tego że ktoś poda ci namiary jak to będzie drugi koniec Polski. Dwa takową usługę wykona ci każdy blacharz i z tego co mówisz to i lakiernik bądź dwa w jednym bo skoro wymienić chcesz tylne nadkola to skazany będziesz na lakierowanie. Odwiedź miejscowe takowe zakłady i popytaj. Chcesz tanio? Zapomnij by było zrobione dobrze, solidne zrobienie progów kosztuje, ja zapłaciłem 500zł i minęły dwa lata a autko na lewarku biorę za miejsca przewidziane przez producenta i nic złego się nie dzieje a i rudej nie widać. Są też zakłady które właśnie TANIO ci to zrobią tylko że po pół no może roku wyjdzie ruda albo spasowanie będzie tragiczne. Także podsumowanie, popytać w okolicy i nie żydzić kaski bo tanio nie znaczy dobrze.

Aha... No i nie ten dział jednak ale poprawiłem
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Wymiana progów golf 3

Postprzez Moro98 » 3 wrz 2016, o 15:45

Jestem z Warszawy, podzwoniłem do kilku blacharzy to ceny zaczynają się od 600zł za same wstawianie plus do tego progi wiec trochę kiepsko, ale już znalazłem jednego i wstawi mi za 350/400 zł ;) dzięki za zainteresowanie :-)
Moro98
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 lip 2016, o 10:30
Rocznik: 1997
Silnik: 1.8 AAM
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Wymiana progów golf 3

Postprzez murgen » 5 wrz 2016, o 07:58

Wrzesien ma byc ladny, zrob sobie spoznione wakacje gdzies z daleka od wielkich miast , za dobrze wstawione progi dasz 300zl.
Avatar użytkownika
murgen
Gaduła
 
Posty: 454
Dołączył(a): 27 lip 2012, o 07:29
Lokalizacja: podkarpacie


- - -



Powrót do Polecane Warsztaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości