[Mazowieckie][Warszawa] Warsztat do wymiany uszczelki itp.

W tym dziale podajemy namiary na polecane warsztaty samochodowe, oraz opinie na ich temat.

Moderator: Moderator

[Mazowieckie][Warszawa] Warsztat do wymiany uszczelki itp.

Postprzez marcin89 » 4 kwi 2013, o 13:59

Witam.

Silnik dusi mi się przy okolicach 2tys. obrotów i chyba stał się głośniejszy. Podejrzewałem elektrykę, ale już wszystko sprawdziłem i wymieniłem. Teraz wyczyszczę odmę bo robię krótkie dystanse, ale jak to nie pomoże to na pewno coś z silnikiem... Mam nadzieje, że to tylko uszczelka (wymieniana z planowaniem głowicy 2,5 roku temu).
Polecicie jakiś dobry Warsztat w którym za mocno mnie nie oskubią? Warszawa i wschodnie okolice.
Avatar użytkownika
marcin89
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27 cze 2012, o 11:24
Lokalizacja: Warszawa

[Mazowieckie][Warszawa] Warsztat do wymiany uszczelki itp.

 

Postprzez ogi83 » 4 kwi 2013, o 15:40

Witaj
Niedawno miałem podobne objawy, nie udało mi się jeszcze ich do końca zniwelować.
Mechanik już ze trzy razy przestawiał mi po trochu czujnik położenia przepustnicy i jest lepiej ale nie rewelacyjnie, szukam dalej:)
Co do uszczelki to robił mi znajomy w Markach przy 1.4 jakieś 1.5roku, temu efekt super tylko trzeba było pokrywę później wkleić na silikon bo trochę puszczała.
Mogę go spokojnie polecić bo przy golfach robi z zamkniętymi oczami :-D
Dzwoniłem do niego przed chwilą o cenę: 300 robota, 50-70 planowanie, jakieś oleje uszczelki itp.
Marki ul. Ludwika Solskiego (na końcu uliczki)
Jarek Persiński 691-697-839
ogi83
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez marcin89 » 5 kwi 2013, o 16:14

Ok dzięki. Bardzo możliwe, że odezwę się w przyszłym tygodniu ;) Właśnie przeczyściłem całą odmę. Efekt - silnik strasznie dymi (biały dym). Nawet mam wrażenie, że dym wydobywa sie przy świecach...
Avatar użytkownika
marcin89
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 27 cze 2012, o 11:24
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Polecane Warsztaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość