Instalacja Lpg 1.8 ABS

W tym dziale podajemy namiary na polecane warsztaty samochodowe, oraz opinie na ich temat.

Moderator: Moderator

Instalacja Lpg 1.8 ABS

Postprzez kzk7652 » 1 mar 2012, o 20:31

Witam potrzebuje informacji posiadam instalacje lpg (zbiornik lpg w kole parownik sterownik i przełącznik w aucie ben/lpg) z opla kadeta 1.4i chciałbym sie dowiedzieć czy dalo by rade przerzucić te instalacje do mojego golfika 1.8 ABS instalacja to BRC nie wiem jakiej generacji i jak to sprawdzić czy da rade wykorzystać chodziarz zbiornik ( w kole zapasowym) chciałbym się dowiedzieć czy ktoś by sie tego podjął z okolic wrocławia ewentualnie 3miasta bardziej zależało by mi na okolicach Wrocławia
- Kto pyta nie błądzi -
kzk7652
Czytacz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 lis 2011, o 08:46
Lokalizacja: Wrocław

Instalacja Lpg 1.8 ABS

 

Postprzez prezesik » 1 mar 2012, o 20:41

Instalke przelozysz, ale bedziesz musial dokupic mikser na wtrysk do golfa o butle LPG. Butla w kadecie ma zapewne ( jak u mnie w nexii ) pojemnosc 42l i w miejsce dojazdowki golfa nie bedzie pasowac, bedzie zbyt wysoka, do golfa wchodzi butla 34l, wtedy masz w miare rowna powietrzchnie bagaznika
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez kzk7652 » 2 mar 2012, o 14:42

no dobrze a ile by wyszło zainstalowanie tego gdy posiadam te części licząc ze i butle w miejsce koła nowa by się dało koszt instalacji nowej to coś kolo 1500-1700zl chyba co nie ? mógłbym liczyć ze jeśli ktoś by chciał to zrobić to ze 300zl by mi odeszło ? czy raczej montaż odbywa się tylko na nowych częściach ?
- Kto pyta nie błądzi -
kzk7652
Czytacz
 
Posty: 75
Dołączył(a): 1 lis 2011, o 08:46
Lokalizacja: Wrocław


- - -



Powrót do Polecane Warsztaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości