Ile kosztuje wstawienie LPG ?

W tym dziale podajemy namiary na polecane warsztaty samochodowe, oraz opinie na ich temat.

Moderator: Moderator

Ile kosztuje wstawienie LPG ?

Postprzez Barti » 7 gru 2011, o 01:50

Witam, mam taki problem . Jestem z 3miasta i nie wiem gdzie moge zrobic tanio mojego nowo nabytego golfika 3 cabrio :P nie znam sie wogole na tych autach i malo wogole o autach. Jezdzenie od mechanika do mechanika jest dosc meczoce i wypytanie kto zrobie to za ile itd.

Ma ktos kogos sprawdzonego od wstawiania taniego lpg?

Druga sprawa to musze wymienic tulejke, naprawic zamek w bagazniku i duzo roznych bajerow. Jest ktos moze kto moglby dac namiar na kogos zaufanego? badz moze sama taka osoba jest tu? :D dzieki za pomoc moje gg-1106781 :-)

[ Dodano: 2011-12-07, 00:51 ]
Zapomnialem dodac 1,8 75km
Barti
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 gru 2011, o 01:25
Lokalizacja: Gdynia

Ile kosztuje wstawienie LPG ?

 

Postprzez prezesik » 7 gru 2011, o 02:12

Zapomnialem dodac 1,8 75km
no właśnie... bo samo 1.8 nie wystarcza.
Na bank masz 1.8 AAM. Do niego wystarczy LPG II-gen.
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez Golfik1986 » 10 gru 2011, o 21:43

osobiscie chyba bym sie nie porywal na zakladanie gazu czy jest sens za ile ci sie to zwroci?? chyba ze kupisz z zalozonym. moge dac ci namiar w moim wojewodztwie kolo torunia ogolnie gosc zaklada gaz za smiechowa kase ale jest bez papierow :-) dwom moim kumplom zakladal i instalka dziala wysmienicie ale mowie trza uwazac na policajow :-P bo normalnie instalka chyba z 1,5 do golfow
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez strzeliniasty » 11 gru 2011, o 22:39

LPG II generacji wystarczy tlyko niech ci zaloza ze sterownikiem ze odpalasz na benzynie i po przekroczeniu pewnego zakresu obrotow silnika sam sie przelaczy na gaz a i niech wlew gazu zrobia ci przy wlewie paliwa :) a nie w dziura w zderzaku - ja mam schowany kolo wlewu paliwa i nic nie widac :P

Golfik1986 napisał(a):osobiscie chyba bym sie nie porywal na zakladanie gazu czy jest sens za ile ci sie to zwroci

jak klega duzo jezdzi (do pracy) i nie ma innej mozliwosci dojazdu niz tylko samochod to jest sens zakladac
Avatar użytkownika
strzeliniasty
Members
 
Posty: 2656
Dołączył(a): 9 paź 2008, o 22:42
Lokalizacja: Strzelin / Wrocław

Postprzez starscream » 16 gru 2011, o 15:25

Tak jak przedmówcy piszą ja też proponuję przeliczyć sobie czy Ci się to opłaca i ile będziesz tym autkiem jeździł? Czy to Ci sie zwróci. Najlepiej chyba kupowac już z gazem.
Podstawowa instalacja najtańsza około 1400 i tak odpowiednio coraz wyżej, najdrożej wyjdzie Ci sekwencja ale tak jak pisali wszyscy przemyśl sprawę.
Avatar użytkownika
starscream
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 9 gru 2011, o 14:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez timotej1234 » 21 lut 2013, o 11:50

najlepiej kupic uzywana instalacje i samemu zalozyc i pozniej jechac do gaziazy zeby zamantowac i ukryc korek zeby nie byl widoczny ja tak mam i nie nazekam :-) :ok: i jest spoko
timotej1234
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lis 2012, o 19:32
Lokalizacja: Jasło


- - -



Powrót do Polecane Warsztaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości