Zamontowanie nowego radia

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Zamontowanie nowego radia

Postprzez Gadom » 25 mar 2011, o 12:11

Witam

Mam problem z zamontowaniem nowego radia. Żeby weszło mi w panel auta musiałem to ściągnąć :

Obrazek

Wiec w sumie te radio weszło ale jak by nie trzyma się na niczym, ale jak założę ta cześć to coś blokuje i radio nawet do połowy wejść nie chce. oto te radio i na rysunkach są pokazane jakieś metalowe rzeczy śrubki których nawet nie użyłem:

http://allegro.pl/radioodtwarzacz-samoc ... 17406.html

Niby się trzyma, nic nie lata ale tak jakoś nie jestem pewien czy tak może być ?
Avatar użytkownika
Gadom
Badacz tematu
 
Posty: 212
Dołączył(a): 30 paź 2010, o 15:50
Lokalizacja: Piechowice/Jelenia Góra

Zamontowanie nowego radia

 

Postprzez swatu » 25 mar 2011, o 14:08

standardwoy zestaw montazowy te podluzne blaszki sluża dow wyciągania radia z wlasnie tego metalowego panelu "skrzynki"
śrubki sluża do przykrecenia metalowego panelu do wneki za pomoca podłuznej plistwy.
Gadom napisał(a):ale jak założę ta cześć to coś blokuje i radio nawet do połowy wejść nie chce.
prawdopodobnie kable ci blokuja spróbuj rozwinac jak tylko sie da przewody i zacznij je wkladac a potem stopniowo wsuwaj radio.
Avatar użytkownika
swatu
VIP
 
Posty: 4695
Dołączył(a): 9 wrz 2008, o 16:18
Lokalizacja: TKN Końskie
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Gadom » 25 mar 2011, o 17:53

standardwoy zestaw montazowy te podluzne blaszki sluża dow wyciągania radia z wlasnie tego metalowego panelu "skrzynki"
śrubki sluża do przykrecenia metalowego panelu do wneki za pomoca podłuznej plistwy.


To wiem,bo w instrukcji dało się zauważyć, z ta listwa to jakiś kosmos i nawet nie wiem jak się za to zabrać,w ogóle ta instrukcja jest tak do kity napisana ze nie wiem jak się za to zabrać.Na razie jest panel radia włączony,z boku miał wystające lekkie jakieś uchwyty i na tym trzyma się na razie w panelu auta.

A tu udowadniam ze ta blaszka jest za duza i nie chce wejść :
Obrazek

Wiec radio jakoś zamontowane zostało w inny sposób, mając z boku lekko wystające uchwyty jakoś pozahaczałem tak ze jest sztywno :

Obrazek
Avatar użytkownika
Gadom
Badacz tematu
 
Posty: 212
Dołączył(a): 30 paź 2010, o 15:50
Lokalizacja: Piechowice/Jelenia Góra


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości