Zakup radia z dvd.

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Zakup radia z dvd.

Postprzez Krzynior23 » 20 gru 2013, o 07:20

Witam wszystkich, mam zamiar nabyć nowe radio z możliwością odtwarzania filmów dvd i nie tylko. Chciałbym by radio miało wysuwany dotykowy ekran o przekątnej 7". Myślałem o modelu: Dalco as-7906, co o nim sądzicie. Może któreś z was miało już to radio u siebie, proszę o opinie. Ewentualnie rozpatrzę wasze propozycje w podobnej grupie cenowej. Pozdrawiam.
Krzynior23
Czytacz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 21:53
Lokalizacja: Kalety

Zakup radia z dvd.

 

Postprzez PiJey88 » 21 gru 2013, o 15:57

Za 650zł radio z dotykowym dużym ekranem i DVD to raczej kupa... nie spodziewaj sie rewelacji, chińska tandeta ja każdy sprzęt z wodotryskami w tej cenie, jeśli chcesz coś sensownego to trzeba zapłacić przynajmniej dwa razy tyle. O jakości dźwięku tu raczej nie ma co dyskutować, bo będzie grało na poziomie radia VW Alfa/Beta itd, jeśli chcesz to podłączyć pod seryjne głośniki to spoko, ale jak masz coś lepszego niż blapunkty, magnaty czy inne podobne głośniki to szkoda zachodu na takie radyjko. Weź pod uwagę że taki sprzęt pogra rok, dwa, a jak skończy się gwarancja to poleci do śmietnika, nawet na gwarancji będą problemy bo nie istnieje nic takiego jak serwis DALCO w polsce. Naprawy gwarancyjne polegają na wysyłce do chin... więc strach pomyśleć co robić jak się coś zepsuje. Kiedyś (początki mojej przygody z samochodami) sam kupiłem jakiś takie radyjko z ekranem dotykowym, fajne było przez kilka dni, ale z biegiem czasu tylko myślałem jak się tego pozbyć i kupiłem normalne markowe radio. Taki sprzęt to coś dla totalnych amatorów-napaleńców, myślących że kupując radio z ekranem zwojują świat car-audio. Ale niestety każdy musi przez to przejść ;-)

Za taką kasę można kupić porządne markowe używane radio z górnej półki, ewentualnie średniej klasy nowe markowe, np jakiegoś pionka czy alpinkę :ok:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości