Wzmacniacz + Skrzynia do 450 zł

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez MK3Seba » 24 sie 2012, o 13:18

PiJey88, Ja jestem pozytywnie zaskoczony tym jak to gra ;)
Avatar użytkownika
MK3Seba
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 31 maja 2012, o 13:49
Lokalizacja: Wałcz

 

Postprzez PiJey88 » 24 sie 2012, o 17:05

bogib184 napisał(a): myślę, że nie gorszy jak budżetowy RF P1

nie no nie przesadzajmy :lol:
głośnik za 90 zł nie może dobrze grać, a jak by tak było, to dawno było by głośno o tym w sieci i w śród audio-maniaków, a na pewno sporo by się tego pojawiło na allegro ;-) miałem dość świeże te kolumny, sprzed 3ch lat mniej więcej, rewelacji nie było, nie chciał bym mieć tego w aucie, prędzej jakiegoś prostego JBLa bym wolał, przynajmniej siedzą jakiś czas w CA, STX robi głównie kolumny domowe, więc CA to u nich "dodatek" do oferty
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez gawior » 24 sie 2012, o 17:56

Ja mam 2x8" i powiem, że wole te niż MDS-08, który jest znacznie droższy.
Poza tym 10" to koszt 124zł, a nie 90zł, no i przesyłka badajże 25,6zł

JBL-a to już bym nie chciał. Tu przepłaca się słono i to za sam napis JBL.

Co do głośników STX samochodowych, to jest tego trochę w sieci.

Chociażby poprzednia seria AWX byłą OK, tak samo można znaleźć pochlebne info na temat wooferów
gawior
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 12 kwi 2012, o 20:02
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez bogib184 » 24 sie 2012, o 21:44

PiJey88 napisał(a):
bogib184 napisał(a): myślę, że nie gorszy jak budżetowy RF P1

nie no nie przesadzajmy :lol:
głośnik za 90 zł nie może dobrze grać, a jak by tak było, to dawno było by głośno o tym w sieci i w śród audio-maniaków, a na pewno sporo by się tego pojawiło na allegro ;-) miałem dość świeże te kolumny, sprzed 3ch lat mniej więcej, rewelacji nie było, nie chciał bym mieć tego w aucie, prędzej jakiegoś prostego JBLa bym wolał, przynajmniej siedzą jakiś czas w CA, STX robi głównie kolumny domowe, więc CA to u nich "dodatek" do oferty

Pieniądze grają, od kiedy ? Nie może dobrze grać ? Nie przesadzaj, pieniądze nie grają, logo nie gra, ten przetwornik kosztuje 150 PLN, porównywałem z JBL i kilkoma głośnikami (PB S10) - myślisz, że są od niego lepsze, bo kosztuję drugie tyle ? Śmiech :lol: Ciekawe dlaczego AMA BL165 za 90 PLN daje takim basem i tak kopie, że zawstydza głośniki po 500, tweeter za 15 PLN potrafi grać lepiej jak za 200 PLN - pieniążki nie grają, tak samo parszywe logo JBL, który syf robi do łomotu, bazując na starej marce z lat 90-tych. Ciekawe dlaczego chłopacy za SCA wygrywają pucharki na głupim głośniku za 90 PLN :zdziwko:
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości