Wzmacnaicz działa a tuba nie ??? ;( Pomocy

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Wzmacnaicz działa a tuba nie ??? ;( Pomocy

Postprzez m_ajor91TDI » 23 sie 2011, o 16:03

Witam wszystkich. Prosze o pomoc w sprawie mojej tuby. Mam Mante SB1012A aktywna razem ze wzmacniaczem. Wczoraj pekły mi końcówki czinczów i zostały w zmaku. Dzisiaj rozkręciaęłm wyciągnołem wzmaka i wyciągnełem resztówki po chinchach. Kupiłem nowe kable i tu nic wzmacniacz sie swieci a tuba nie gra. Dlaczego prosze o pomoc.
VOLKSWAGEN GOLF III 1.9 TDI 90 KM
m_ajor91TDI
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 15 cze 2011, o 21:38
Lokalizacja: GDYNIA

Wzmacnaicz działa a tuba nie ??? ;( Pomocy

 

Postprzez TunaFish » 23 sie 2011, o 17:01

A rozpinałeś coś jak wyciągałeś wzmaka? :) Może źle podpiąłeś... albo resztki zrobiły jakąś zware i zasilacz od wzmacniacza działa, więc świeci, a na końcówce coś się skopciło? hmm...
Avatar użytkownika
TunaFish
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2011, o 03:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Wrocław

Postprzez m_ajor91TDI » 24 sie 2011, o 17:18

No dzisiaj zagrała. poprostu kable z czinczami były za cinkie i wymieniałem na nowe grube lecz gdy podgłaśnaim volume +++ to strasznie chrzeszczy w glosnikach z przodu. Wstawiłem inne radio i tak samo czyli z radiem jest OK ale mysle ze to cos ze wzmakiem. Nie wiecie koledzy czy ktos takiego podobnego mial ???
VOLKSWAGEN GOLF III 1.9 TDI 90 KM
m_ajor91TDI
Czytacz
 
Posty: 40
Dołączył(a): 15 cze 2011, o 21:38
Lokalizacja: GDYNIA

Postprzez Mattieldz » 24 sie 2011, o 20:52

Według mnie coś z czymś zwarłeś i jak podkręcasz vol. to masz przester bo np. wzmacniacz może buczeć ale cicho grać, sprawdź nowe przewody i sprawdż połączenie czy np. czegoś nie oderwałeś/ odpiąłeś
Mattieldz
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 sie 2011, o 20:41
Lokalizacja: Łódź

Postprzez TunaFish » 25 sie 2011, o 23:04

No, bo musisz sobie zciszyc przod wzgledem reszty. Bo słabsze są głośniki i tyle :d
Avatar użytkownika
TunaFish
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2011, o 03:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Wrocław


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości