Wymiary bagażnika mk3

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Wymiary bagażnika mk3

Postprzez piotr.fitowski » 13 sty 2008, o 11:59

Witam wszystkich użytkowników tego zacnego forum:) Z racji tego ze jest to mój pierwszy temat proszę o wyrozumiałość :-D za niedługo dostane swojego wymarzonego golfa 3 i chciałbym przygotować się do tej chwili:) gromadzę powoli już części itp. ale do rzeczy :oops: Chcę zrobić zabudowę w bagażniku zanim dostane auto tak by potem tylko wsadzić ją do bagażnika :-/ i tu mam problem bo nie znam wymiarów bagażnika;/ czy mógł by ktoś zrobić zdjęcie wnętrza bagażnika swojego cacka i wrzucić tutaj razem z wymiarami :?: z góry dziękuję i pozdrawiam

[ Dodano: 2008-01-13, 16:52 ]
:-o tyle osob jest w posiadaniu golfa i cyfrowki i nikt nie chce pomoc;/ :?:
piotr.fitowski
 

Wymiary bagażnika mk3

 

Postprzez PiJey88 » 13 sty 2008, o 22:57

wymiary nic ci ne dadzą, musisz sam zmierzyć, bo tak to ci nic nie wyjdzie, każdy mierzy inaczej więc nic ci się nie zgodzi

PS: Jeśli dopierogo dostaniesz to zainwestuj w podstawowe eksploatacyjne obowiązki (oleje, rozrząd, itp)
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez piotr.fitowski » 13 sty 2008, o 23:01

PiJey88, tak tak wiem wiem:) golf przejdzie kapitalkę :wyjecie silnika blacharka mechanika itp wiec spoko; :-D dzieki za zainteresowanie sie tematem :oops:
piotr.fitowski
 

Postprzez K@mil » 13 sty 2008, o 23:12

a po co bedziesz wyjmowal silnik ;/ ?? jak mozna wiedziec taki zly stan :D
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez piotr.fitowski » 14 sty 2008, o 20:40

K@mil, nie nie ze zly stan ale komore silnika chce pomalowac:) no i przy okazji remont silnika zrobic:D nie lubie partactwa dlatego chce zrobic raz a dobrze :-D
piotr.fitowski
 


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości