wymiana radia

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez piotrus23 » 5 lis 2007, o 18:43

z radia wychodza dwa euro-złacza jedno jest do głosników,drugie to masa,sygnał ramote,prad itd.kostek nie da sie pomylic bo nie wejda inaczej do radia
Avatar użytkownika
piotrus23
Members
 
Posty: 577
Dołączył(a): 15 paź 2007, o 20:45
Lokalizacja: malbork

 

Postprzez Tongpo » 6 lis 2007, o 09:15

Ok - ja już problem załatwiłem, zamieniłem ustawienie bezpiecznika na pozycję VW - i jest ok, sorry za zamieszanie:)
Tongpo
Czytacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 1 paź 2007, o 12:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez GooRyL » 6 lis 2007, o 11:05

Tongpo napisał(a):Ok - ja już problem załatwiłem, zamieniłem ustawienie bezpiecznika na pozycję VW - i jest ok, sorry za zamieszanie:)



moglbys troche jasniej..? bo mi ciagle resetuje sie godzina..:( ale stacje sa normalnie zapamietywane
Avatar użytkownika
GooRyL
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2007, o 21:48
Lokalizacja: Żory

Postprzez Tongpo » 6 lis 2007, o 11:17

:)

W moim Clarionie mam dwie pozycje bezpiecznika,obok wejść kostek, jedna jest dla wszystkich typów samochodów a druga dla VW i Audi - przełączyłem bezpiecznik do pozycji VW (logiczne w sumie, mam przecież "trójkę":), i teraz włącza się nawet bez kluczyka w stacyjce, oraz zapamiętuje wszytskie ustawienia:)
Tongpo
Czytacz
 
Posty: 73
Dołączył(a): 1 paź 2007, o 12:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez python » 1 mar 2008, o 19:26

a jesli radio nie ma takich bajerów to co zrobic zeby sie nie resetowalo zulty z czerwonym ale przy radiu czy w kostkach z samochodu
python
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lut 2008, o 21:06
Lokalizacja: opole

Postprzez Zico63 » 2 mar 2008, o 00:34

Witam! Połączyć od strony samochodu, ale tak by dochodziły do czerwonego-samochodowego.
W VW można ( i tak chyba lepiej) zamienić żółty z czerwonym od strony radia. Oczywiście - jeśli się da bo czasem część gniazdowa ISO jest wbudowana w radio - wtedy trzeba zamienić czerwony z czerwono-brązowym w kostce auta. Tylko jest kłopot po kolejnej zmianie radia.
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości