Wymiana anteny

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Wymiana anteny

Postprzez Axaris » 24 mar 2013, o 17:52

Witam. Ostatnio pewne bardzo mądre głowy urwały mi antenę na parkingu przez co ściągalność stacji drastycznie spadła. Posiadam antenę tego samego typu od Daewoo Tico. Czy ona będzie pasować do golfa? Jeśli nie to czy ją można w jakiś sposób przerobić? Co zdemontować żeby wyjąć tą antenę ? Proszę o odp.
Axaris
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 mar 2013, o 17:49
Lokalizacja: Płock

Wymiana anteny

 

Postprzez K@mil » 24 mar 2013, o 18:15

Antena na blotniku czy na dachu ?

Jesli blotnik: Trzeba zdjąć sobe koło (mozna to robić z kołem ale bez bedzię wygodniej), poźniej odkrecić nadkole plastikowe i wtedy wszystko ładnie widać

Jesli na dachu: Trzeba rozebrać sobie podsufitkę i odchylić ją aby dostać sie do anteny... najlepiej byłoby zdjąć ją całą :) ale wtedy jest duzo roboty, trzeba odkrecąc raczki, daszki itp
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Axaris » 24 mar 2013, o 18:55

Antena na błotniku ;) A jak przeciągnąć kabelek? Trzeba rozbierać dużo? Bo razem z kablem bym to montował.
Axaris
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 mar 2013, o 17:49
Lokalizacja: Płock

Postprzez K@mil » 24 mar 2013, o 19:12

Axaris napisał(a):Posiadam antenę tego samego typu od Daewoo Tico. Czy ona będzie pasować do golfa


Zapomiałem Ci napisać, ze nowa antena do Golfa jest taka tania ze nie warto bawić sie w zakładanie innej itp szkoda czasu..
Lepiej kupic komplet dedykowany do Mk3 razem z gumą która osłania dziurę w blotniku i zestawem montazowym...

Jesli kupic antene od Golfa to kabel zostanie Ci stary, tylko przekręcisz go do nowej anteny (jest od odkrecany od podstawy)


Axaris napisał(a):Antena na błotniku ;) A jak przeciągnąć kabelek? Trzeba rozbierać dużo? Bo razem z kablem bym to montował.



Jesli bedzie taka potrzeba to przeciągniesz kabel bez problemu :) bedziesz widział jak rozbierzesz wszystko ... na forum była Fotopotada która sam robiłem ale juz nie działają zdjęcia :( ...
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości