Wygluszenie subwoofera z rury pcv

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Wygluszenie subwoofera z rury pcv

Postprzez Michu! » 3 lis 2013, o 14:25

Witam!
Na wstepie prosze o nie komentowanie tego iż sub jest zrobiony z rury pcv ponieważ nie jest to moja inwencja twórcza :lol: a wiem, ze na pewno zaraz znajdzie sie jakis hejter i bedzie prawic kazania na temat tego, ze to lipa jest, ja darowanemu koniowi w zęby nie zaglądam ;-)

Mianowicie chodzi mi o to czy taki subek powinien byc jakos wygluszony? Obecnie jest to rura pcv zabudowana jakims glosnikiem ( no name, pewnie jakiś chinczyk albo pozostalosc po altusach) i oczywiscie uszczelniona ale martwi mnie jedna rzecz..w srodku nic nie ma, zadnego filcu ani niczego innego co by moglo robic za wygluszenie. Czy ta rura powinna byc wygluszona? Z góry dziekuje za odpowiedz i powstrzymanie sie od komentowania tego wytworu ludzkiej wyobrazni :roll:
Avatar użytkownika
Michu!
Badacz tematu
 
Posty: 345
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 11:30
Lokalizacja: Knurów
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Wygluszenie subwoofera z rury pcv

 

Postprzez killah » 4 lis 2013, o 09:22

Nie da się nie hejtować takiego rozwiązania. Jakakolwiek ingerencja w ten sub to trochę rzeźbeinie wiesz w czym... nie lepiej byłoby Ci sklepać jakąś skrzynkę z MDF?
killah
 

Postprzez slavwek.ie » 4 lis 2013, o 12:32

Jaka konstrukcja tego "suba"? Zamknięta czy BR?
Jesli zamknięta, to pasowało by coś napchać do środka (chociaż pewnie i tak niewiele wniesie) ale jak BR to można zostawić puste.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez Michu! » 4 lis 2013, o 14:52

killah napisał(a):Nie da się nie hejtować takiego rozwiązania. Jakakolwiek ingerencja w ten sub to trochę rzeźbeinie wiesz w czym... nie lepiej byłoby Ci sklepać jakąś skrzynkę z MDF?


Mysle własnie o tym aby skrzynke zmontować ale obecnie mało czasu na to mam, dzis wolny czas wykorzystalem na konserwacje podwozia i blotnikow.. "tube" dostalem za free wiec nie wybrzydzałem :-D

slavwek.ie napisał(a):Jaka konstrukcja tego "suba"? Zamknięta czy BR?
Jesli zamknięta, to pasowało by coś napchać do środka (chociaż pewnie i tak niewiele wniesie) ale jak BR to można zostawić puste.


dzieki za odpowiedź, BR to jest..póki co zostaje wszystko tak jak jest, z czasem zrobi sie jaks skrzynke
Avatar użytkownika
Michu!
Badacz tematu
 
Posty: 345
Dołączył(a): 27 maja 2012, o 11:30
Lokalizacja: Knurów
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez maciej78 » 4 lis 2013, o 20:06

Spory czas temu mialem ori rurkę magnata.
Byla otwarta, BR. I fabrycznie nie bylo żadnych wygłuszeń.
Avatar użytkownika
maciej78
Gaduła
 
Posty: 624
Dołączył(a): 17 lut 2011, o 00:40
Lokalizacja: Poznan


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości