Wszystko od nowa.

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Wszystko od nowa.

Postprzez Aro » 28 paź 2007, o 11:01

Na początek witam wszystkich użytkowników forum golf3.pl ; 2 dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Golfa 3 z '93 roku :) [wersja 5cio drzwiowa 1.6]. I mam takie pytania odnośnie "strony" audio w autku :

1.Czy te głośniki zamontowane w przednich drzwiach i tylnich sprawdzą się czy może polecacie jakieś inne ? GLOSNIKI
2.Czy w miejscu gdzie na desce są głośniki można zamontować syczki ?

to narazie tyle :) z góry dziękuje za odpowiedzi ,mam nadzieje ze uzyskam pomoc ze strony bardziej obeznanych w golfikach ;) pozdrawiam. Aro
Avatar użytkownika
Aro
VIP
 
Posty: 1328
Dołączył(a): 28 paź 2007, o 10:45
Lokalizacja: Gostynin
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Wszystko od nowa.

 

Postprzez Kryst88 » 11 lis 2007, o 11:51

witam, zaczne od tego ze posiadam golfika z tego samego roku takze 5 drzwiowy, 1.6 na wtrysku :P, fabryczne glosniki w golfie brzmia dosc dobrze, ale jak zamierzasz dosc glosno sluchac to polecalbym wymiane na cos mocniejszego, a na desce rozdzielczej z prawej i lewej sa glosniki sopranowe, zamontowac mozesz wszystko jesli chcesz :-) pozdrawiam
Kryst88
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 08:38
Lokalizacja: Żory

Postprzez PiJey88 » 11 lis 2007, o 13:14

W drzwiach masz głośniki 165 i polecam ich wymiane bo nie są jakieś super. W desce na podszybiu masz tweeterki. Najlepiej kup cos ze zwrotnicami. ;-)
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron