Trochę sprzętu MB Quart

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez valenti.no » 30 mar 2009, o 17:37

ja też nie wiem wszystkiego- grunt to eksperymentować, bawić sie sprzętem, ustawieniami- wtedy bedziesz zadowolony i ustawisz dźwięk pod siebie.. mi wiele osob zarzuca ze mam za mało sub basu w aucie.. ale ja lubie jak każda czestotliwość gra mi na podobnej głośności.. poprostu lubie naturalny dźwiek, ale sa tacy co wolą jak masuje po plecach. gusta są różne, ważne żeby to grało tak jak Tobie pasuje :-)

[ Dodano: 2009-03-30, 17:50 ]
jeszcze podpowiem co do strojenia wzmacniacza- zasada jest taka żeby jak najmniej na wzmacniaczu- jak najwiecej na radiu.. Szczegolnie w tych "mniej zaawansowanych" radiach.. da Ci to wieksze mozliwoście do sterowania głośnoscią no i jak dasz mniej na wzmacniaczu a wiecej na radiu to wzmak bedzie wzmacniał mniej szumów z radia (S/N). Najlepiej zrobić tak- skręcić wzmacniacz do minimum, radio na ok 3/4 głośności lub 4/5. I potem gainem na wzmacniaczu podkrecasz aż usłyszysz zniekształcenia- wtedy delikatnie cofasz "Gain" do pozycji wktórej jest ok
audio:

Clarion DXZ958RMC
DLS R6A + Scan Speak D2904/600000 + Xtant X604 + 1/2 F
JL Audio 10w0 + JL Audio a2150 + 1/2 F
valenti.no
Badacz tematu
 
Posty: 399
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 18:36
Lokalizacja: Toruń

 

Postprzez marcinkoz2910 » 30 mar 2009, o 18:10

valenti.no napisał(a):ale ja lubie jak każda czestotliwość gra mi na podobnej głośności.. poprostu lubie naturalny dźwiek,
no to tak jak ja :cwaniak: :super:
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron