Tanie głośniki. Jakie polecacie ?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Tanie głośniki. Jakie polecacie ?

Postprzez CR7 » 2 mar 2014, o 13:18

Witam. Chciałbym wymienić głośniki w mojej bestyjce, głośniki znajdujace sie w przednich drzwiach. Niestety oryginalne mialem do tej pory ale ich zywot juz sie zakonczyl. Nie szukam czegos Bog wie jak dobrego, chce po prostu zeby w miare czysto graly. Kwota jaka planuje wydac jest wrecz smieszna bo ok 60-70zł. Prosilbym o podsylanie linkow z allegro wartych uwagi glosniczkow. Nie wiem czy ma to jakies znaczenie ale radio mam 4x45W marki JVC KD-S71R. Czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam ;)
CR7
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 21:25
Lokalizacja: Jasło

Tanie głośniki. Jakie polecacie ?

 

Postprzez bogib184 » 2 mar 2014, o 18:50

Nic za to nie kupisz sensownego, szukaj jakiś z nowszego Passata, Golfa, na allegro tego pełno, nic innego sensu nie ma wkładać.
Pomogę w montażu i wyborze sprzętu Car Audio :)
Clarion DRX-788 RUSB>Helix Esprit H400>Phase CFS 165>Helix B2 Precision>Phase CFS Tweeter>Helix H1000 Esprit>u-Dimension RM 210SL
bogib184
Gaduła
 
Posty: 652
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 13:13
Lokalizacja: MAZOWSZE

Postprzez karol MAŁY » 2 mar 2014, o 19:02

Za taką kwote raczej nic normalnego nie kupisz ale kolega kupował kiedyś boschman-y i nawet jako tako to grało i też jakoś placił za nie koło 75zł najlepiej podjedz do jakiegoś marketu typu "norauto"albo media-markt tam mają wystawki z głośnikami zawsze możesz posłuchać jak grają
diesel musi dymić ;-)
Avatar użytkownika
karol MAŁY
Czytacz
 
Posty: 98
Dołączył(a): 29 gru 2013, o 15:48
Lokalizacja: SH

Postprzez CR7 » 2 mar 2014, o 22:42

http://allegro.pl/glosniki-samochodowe- ... 69641.html kupilem okazyjnie cos takiego. Mam nadzieje ze nie bede zalowal. Jak mowilem nie trzeba mi cudow. W planach mam jeszcze zamontowac glosniki z tylu ale to w przyszlosci ;)
CR7
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 21:25
Lokalizacja: Jasło

Postprzez Gesiu_15 » 2 mar 2014, o 22:54

głośniki na tył się nie montuje i szkoda kasy . Lepiej dystanse mdf do przodu + wygłuszenie i nie pożałujesz :-)
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez slavwek.ie » 3 mar 2014, o 14:10

Możecie "łacha drzeć" z teorii, ale jak sprzedawałem auto, to wymontowałem swój system (klient i tak by za nie nie zapłacił) więc jako zatkajdziurę zamontowałem no-name'y z pobliskiego sklepu za (uwaga) 42zł/kpl.. Po zamontowaniu oczy moje szeroko roztwarły się jak usłyszałem miły i solidny bas z drzwi.. No ale drzwi posiadały dystanse i głuszenie (zostawiłem, nie zrywałem ;-) ) a na dodatek była to Bora, więc blacha za tapicerką...
Tak więc CR7, jak chcesz cokolwiek nacieszyć się brzmieniem basu za małe pieniądze, to trzeba "zrobić" drzwi.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez assesino » 3 mar 2014, o 14:24

slavwek.ie napisał(a):Możecie "łacha drzeć" z teorii, ale jak sprzedawałem auto, to wymontowałem swój system (klient i tak by za nie nie zapłacił) więc jako zatkajdziurę zamontowałem no-name'y z pobliskiego sklepu za (uwaga) 42zł/kpl.. Po zamontowaniu oczy moje szeroko roztwarły się jak usłyszałem miły i solidny bas z drzwi.. No ale drzwi posiadały dystanse i głuszenie (zostawiłem, nie zrywałem ;-) ) a na dodatek


Ale to żadna nowość Sławku, jak sprzedawałem swoje auta to wsadzałem nie raz takie głośniki, czy to ori czy jakieś inne wynalazki i zawsze było zdumienie że to ładnie basuje z wygłuszonych drzwi.
Tylko jest jedne ale, to w miarę fajnie gra, ale tylko przy normalnej głośności, ale bardzo szybko sie kończy w miarę rozkręcania gałki
Alpine CDA 9835R...Hifonics Falcon...RAINBOW SLC 265.25 KICK NG...Alpine 3544...Audio System HX08SQ BR
Avatar użytkownika
assesino
Badacz tematu
 
Posty: 232
Dołączył(a): 18 lip 2011, o 12:39
Lokalizacja: Chełm

Postprzez CR7 » 3 mar 2014, o 18:55

Ok juz dystanse z MDF-u na allegro zamowione, ale tej maty STP niestety nie kupowalem. Mam nadzieje ze same dystanse cos dadza a mate moze w przyszlosci kupie.
CR7
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 21:25
Lokalizacja: Jasło

Postprzez slavwek.ie » 3 mar 2014, o 19:16

Same dystanse niewiele, dadzą tyle, że nie będzie się tapicerka trzęsła.
Maty trzeba wkleić, żeby zrobić komorę dla głośnika.
Nie musisz kupować STP, dla przyzwoitego efektu wystarczy taśma dekarska z marketu budowlanego.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez CR7 » 3 mar 2014, o 19:20

Ok dzieki za odpowiedz, w takim razie jutro kupuje te tasme dekarska i pewnie blizej weekendy sie zabieram do roboty ;)
CR7
Czytacz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 3 gru 2011, o 21:25
Lokalizacja: Jasło

Postprzez slavwek.ie » 3 mar 2014, o 19:23

Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron