system dsp jakie głośniki?

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

system dsp jakie głośniki?

Postprzez maxx » 23 cze 2011, o 00:58

chcialbym kupic głośniki do tego systemu (drzwi wygłuszone + dystanse juz są) , jakie polecacie najlepsze pod ten system ?
Avatar użytkownika
maxx
Badacz tematu
 
Posty: 251
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 22:05
Lokalizacja: Ośw

system dsp jakie głośniki?

 

Postprzez rastamaniek » 6 sie 2011, o 17:46

podpinam się pod temat
głośniki 165mm i jest napisane na oryginale 4Ohm. Co polecicie z tego typu?
rastamaniek
Czytacz
 
Posty: 101
Dołączył(a): 19 lut 2011, o 23:50
Lokalizacja: Wyszków Mazowieckie

Postprzez slavwek.ie » 6 sie 2011, o 22:46

maxx napisał(a):chcialbym kupic głośniki do tego systemu (drzwi wygłuszone + dystanse juz są) , jakie polecacie najlepsze pod ten system ?
Skoro masz zrobione drzwi, to pozbądź sie DSP i przejdź na normalny system radio + wzmacniacz + głośniki, zauważysz dużą różnicę w dźwięku..
jeśli masz kompletne DSP to weźmiesz za to przyzwoitą kasę i pozbędziesz sie problemu.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez maxx » 11 sie 2011, o 13:30

poszukiwalem przyzwoitego grania i miejsca w bagazniku padło na dsp noki nie bylo łatwo dostać caly komplet ale udało sie i jestem bardzo zadowolony z tego rarytasu (nie jestem zwolennikiem glośnej muzyki na zewnątrz samochodu ), przyznam oryginalne glośniki swoją młodość maja już za sobą więc chcialem sie dowiedzieć jakie mogły by je zastąpić
Avatar użytkownika
maxx
Badacz tematu
 
Posty: 251
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 22:05
Lokalizacja: Ośw

Postprzez slavwek.ie » 11 sie 2011, o 18:34

A ja próbuję cię przekonać, że DSP Nokii po prostu "nie gra" i cały twój trud poszukiwań kompletu i nakład kasy poszedł na marne..
No ale cóż, skoro masz i chcesz cieszyć się z "rarytasu" to zamień przednie midbasy głośnikami o mocy nie przekraczającej 40W RMS, bo większych nie ma sensu montować.
Czy jakość się polepszy - wątpię, ale próbuj.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez maxx » 12 sie 2011, o 23:04

nie wiem co według Ciebie oznacza ze coś "nie gra" moim zdaniem gra całkiem fajnie jak juz pisałem nie jestem maniakiem głośnej muzyki i zależało mi na pustym bagażniku dsp spełnia wszystkie moje oczekiwania :) ale dobrze znać opinie innych dzieki , pozdrawiam i życzę szerokosci
Avatar użytkownika
maxx
Badacz tematu
 
Posty: 251
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 22:05
Lokalizacja: Ośw

Postprzez Jojek » 13 sie 2011, o 11:39

kolega mowiac ci ze dsp nie gra chcial ci powiedziec ze inwestujac te pieniadze ktore zainwestowales w dsp w inne audio uzyskalbys duzo lepszy efekt duzo przyjemniejsze wrazenia ze sluchania i nie chodzi tutaj o glosne sluchanie ja tez nie jestem zwolennikeim glosnnej muzyki ale zeby przyjemnie posluchac muzyki wydalem na audio juz tyle ze by starczylo na kilka systemow dsp a poza tym moja poprzednia konstrukcja ktora mialem tez nie zajmowala miejsca w bagazniku
Avatar użytkownika
Jojek
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 27 wrz 2010, o 20:16
Lokalizacja: EL

Postprzez maxx » 14 sie 2011, o 13:04

czyli jednym słowem system dsp nokii jest beznadziejny i w ogóle "nie gra" ? wobec tego jaki musiałbym kupić sprzęt żeby "dobrze grał", wnioskuje ze musiałbym kupić wzmacniacz i pewnie jakiś sub?a co za tym idzie musiałbym go zainstalować w bagażniku a w moim przypadku mija się to celem , mam rodzinę i bagażnik jest mi potrzebny
Avatar użytkownika
maxx
Badacz tematu
 
Posty: 251
Dołączył(a): 5 lis 2008, o 22:05
Lokalizacja: Ośw

Postprzez slavwek.ie » 14 sie 2011, o 13:14

Kolega Jojek szczegółowo opisał to co miałem na myśli.
maxx napisał(a):wnioskuje ze musiałbym kupić wzmacniacz i pewnie jakiś sub?a co za tym idzie musiałbym go zainstalować w bagażniku
Zgadza się, z tym że sub mógł byś zainstalować w nadkolu tak jak sub z DSP, wzmacniacz niewielkich rozmiarów przykręcony do oparcia kanapy, czy wbudowany w przeciwne nadkole nie zrujnuje specjalnie miejsca w bagażniku.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez Jojek » 14 sie 2011, o 22:35

w miejscu gdzie wchodzi sub od dsp mozna zrobic zabudowe ja tak mialem wzmacniacz jesli nie bedzie jakis wielki mozesz rowniez schowac pod tylna kanape i nie stracisz nic z przestrzeni bagaznika jak znajde to wstawie fotke jak to bylo u mnie
Avatar użytkownika
Jojek
Badacz tematu
 
Posty: 160
Dołączył(a): 27 wrz 2010, o 20:16
Lokalizacja: EL


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron