Sony Tak czy Nie

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez K@mil » 23 lut 2008, o 22:42

:) to ladnie xD :)
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

 

Postprzez MediaX » 23 lut 2008, o 23:04

wiem ;-) i uwiez mi nie zarejestrowalem sie tu by sie przechwalac chce sie podzielic swa wiedza z wami i pomoc jak tylko moge :-)
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez Rafalski » 24 lut 2008, o 13:33

Ja ma u siebie Sonego CDX-3350C i nie narzekam. Plus - dobrze dobrany aqualizer, wyjście na głośnik basowy etc , minusy - pomimo tego, ze zamontowałem nową antenę ze wzmacniaczem, czasem szumi i gubi stacje. Gra naprawdę ok - chociaż u mnie są niezłe głośniki i mam wygłuszone drzwi matami dekarskimi - w podszybiu są alipnki, w drzwiach też alpine i co mnie strasznie irytuje z tył w półce :-/ ale to już nie ja zakładałem i to elipsy :kwasny: ogólenie sprzęt gra bardzo ładnie i to pod samym radiu, bez wzmacniacze - Radio oceniam na 4.
Rafalski
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 14:48
Lokalizacja: mam ?:P

Postprzez MediaX » 24 lut 2008, o 14:21

jak na radio za 600zl i ma tylko 1 wyjscie rca z tym ze przelaczane albo na audio albo na sub to cinko za taka kase mozna wymagac juz 2 wyjsc na wzmak i na suba z regulacja czestotliwosci :-D i dla mnie podlaczanie glosnikow po dasmo radio to jest tak samo jak bys kolumny podlaczyl po mp3 :) nie uzyskasz z nich tego co powinny ci dac :-P nie wykozystasz nawet jego pelnej mocy :-|
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez Rafalski » 24 lut 2008, o 14:49

zgadza sie ale tak: ja za radio w listopadzie tamtego roku zapłaciłem 280 zł a nie 600, było dwu miesięczne, nie używane, z gwarancją, zafoliowane itd. Sprawa nr 2 - mam naprawdę nieźle wygłuszone drzwi, z dystansami z mdf - u + głośniki dokładnie takie : http://www.allegro.pl/item314288044__al ... ienia.html a w podszybiu http://www.allegro.pl/item318136534_sup ... aranc.html
w półce są elipsy Blaupunkta. Dla mnie w zupełności wystarcza pod same radio........... aczkolwiek, wiem, że można lepiej ..........
Rafalski
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 14:48
Lokalizacja: mam ?:P

Postprzez MediaX » 24 lut 2008, o 15:10

aha jak ci sie udalo w takiej cenie to nic tylko chwalic :) hmm a po co ci w podszybiu z koro masz system odseparowany alpina z przodu? jesli masz dobrze wygluszone i dystanse dobrze + i - podlaczony to bedzie dobrze gralo bez suba :) sub moze w takiegj konfiguracji byc tylko uzupelnieniem :)
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez Rafalski » 24 lut 2008, o 15:20

:-) masz rację, ale chciałem koniecznie w drzwi i w półkę Alipny a nigdzie nie mogłem dostać " dziesiątek " bez tego małego głośnia w środku, a dodatkowo te były za pół darmo - na początku myślałem, że spalone :lol: ale są ok. A tuby nie bardzo mogę, często podróżuje i potrzebuje 100 % bagażnika to raz, dwa, pies by tego nie wytrzymał ............ :-P
Rafalski
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 14:48
Lokalizacja: mam ?:P

Postprzez MediaX » 24 lut 2008, o 20:41

no to możesz wstawić IT08 on nie potrzebuje dużej skrzynki wystarczy mu 20l w zamkniętej lub BR jak kto woli

pies jak bedziesz wiózł psa to możesz odłączyć i po sprawie :)
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości