rozkodowanie radia

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

rozkodowanie radia

Postprzez Ella » 21 sie 2007, o 23:14

dwukrotnie źlewpisałam kod radia i trzeciej szansy już nie miałam, kto w Trójmiescie zajmuje sie rozkodowywaniem???? będę wdzięczna za każde info
pozdrawiam
Ell
Ella
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 sie 2007, o 23:03
Lokalizacja: Gdańsk

rozkodowanie radia

 

Postprzez adams » 22 sie 2007, o 01:57

hej nie pamietam gdzie dokladnie na forum i czy na tym czy na jakims innym ale , tam chlopaki pisali ze jak zle wpiszesz kod, to masz nie wylaczac radia, tylko go zostawic na jakis tam czas wlaczoe (nie wylaczac !) i znow sie przelaczy w tryb wpisywania kodu, bo radyjka maja taka blokade przed wklepywaniem kodu na chybil trafil. Oczywiscie kod do radia (podobno) znajdziesz w brifie albo po numerze seryjnym wq ASO vw. POWODZONKA :) i buziak :* dla posiadaczki golfika w dieslu :D:D
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Ella » 22 sie 2007, o 21:31

cały bajer polega na tym że ja radio wyjęłam z kieszeni...................szukam zakładu gdzie mi to zrobią- bez radia jak bez koła TRAGEDIA
dziękuję za buziaki dla posiadaczki vw dizla- nie ma lepszego wozu- prawda? chyba że nastepcy I, V itd
pozdrawiam:)
Ell
Ella
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 sie 2007, o 23:03
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez adams » 25 sie 2007, o 00:48

bez radia gorzej bo bez kola da sie sluchac muzyki, a bez radia sie nie da ;) adresu "rozkodowywaczy radii" nie posiadam wiec w tym Ci nie pomoge . Pozdrowionka :)
Avatar użytkownika
adams
Gaduła
 
Posty: 562
Dołączył(a): 2 cze 2007, o 03:10
Lokalizacja: włocek
Rocznik: 1994
Silnik: ABU
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości