Rozbudowa audio - propozycje

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez dawidg87 » 14 mar 2009, o 20:19

dzięki :) to może jeszcze pokaże co mam teraz, no więc z tyłu mam taką skrzyneczkę:
- http://www.robex.org.pl/sklep/g%C3%82%C ... p-321.html
podpiętą w mostku na takim wzmacniaczu:
- http://www.robex.org.pl/sklep/wzmacniac ... p-130.html


Może to nie jest nic wielkiego, no ale w sumie wyrwałem to na allegro za 150zł + przesyłka.
I powiem wam, że byłem na początku wniebowzięty, ale teraz jednak ten bas wydaje mi się serio jak "wiadro pełne cegieł w ruchu", nie idzie go fajnie czysto ustawić, "łup łup łup" jest głośne ale to wszystko, ogólnie więc polecam dla tych którzy chcą szum obok siebie robić :D


co chce zrobić:
kupić jakiś wzmacniacz do zasilenia przednich głośniczków, wtedy może już to jakoś zagra, a później nie wiem, w jakiej kolejności będę wymieniał, czy pierwsze skrzyneczkę, czy wzmacniacz pod skrzyneczkę :)
dawidg87
Badacz tematu
 
Posty: 170
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 14:52
Lokalizacja: Żywiec

 

Postprzez lisu891 » 14 mar 2009, o 23:27

hehe ja mam JBl'a i powiem ci ze żałuje tego zakupu jak nigdy :D ale coż narazie nie planuje zadnych zmian :D wez tego audisona to swietne wzmaki

[ Dodano: 2009-03-14, 22:30 ]
te helixy napewno zagraja lepiej pod tym audisonem niz pod radiem ;) a co do twojego suba to na poczatek wystarcza .:) a jak bedziesz szukal nowego to rozejrzyj sie za Re Audio lub Powerbassem
lisu891
Badacz tematu
 
Posty: 197
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 18:00
Lokalizacja: Skarżysko kamienna

Postprzez dawidg87 » 15 mar 2009, o 10:13

tylko mnie zastanawia czy to wystarczy na helixy, no bo w opisie aukcji pisze:

AUDISON LR 3041

2 Ch x 4 Ohm - 35W RMS


a te helixy w opisie mają:

Dane Techniczne DB 62.1:

Moc RMS / max. .............................................................................................................................. 50 / 100 Watt

Pasmo przenoszenia.......................................................................................................................... 60 Hz - 22 kHz

Skuteczność...................................................................................................................................... 90 dB 1W / 1m

Impedancja....................................................................................................................................... 4 Ohm


no a wszędzie piszą, że wzmacniacz powinien mieć zapas :D a tu wygląda, że ten audison jest chyba zasłaby do nich?

a co myślicie o http://allegro.pl/item581580552_wzmacni ... c_821.html




a i jeszcze pytanie do tego audisona z aukcji :) tak oglądam te fotki i zastanawiam się gdzie tam się podłącza kabelek remote z radyjka :>
dawidg87
Badacz tematu
 
Posty: 170
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 14:52
Lokalizacja: Żywiec

Postprzez lisu891 » 15 mar 2009, o 10:25

Zapas Powinien Miec Na pewno w przypadku Suba a czy przy zestawie tez to nie wiem szczerze mówiąc a co do tego kenwooda to mysle ze dobry wzmacniacz
lisu891
Badacz tematu
 
Posty: 197
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 18:00
Lokalizacja: Skarżysko kamienna

Postprzez valenti.no » 15 mar 2009, o 14:08

no wiec to jest tak.. wszystko zależy od jakość wzmacniacza i tego w przy jakim THD jest mierzona jego moc.. wszystkie buszmeny mierza przy mega dużych zniekształceniach i stad te duze moce.. ten audison na bank napedzi te helixy i bedzie bardzo dobrze dawał rade. Jasne że dobrze jak jest zapas mocy, ale przy dobrej jakości wzmaka nie bedzie problemu z wysterowaniem głośników..

ps mam na sprzedaż wzmaka sony XM 5540 (4x55w RMS) oddam niedrogo bo mam już duuuuużo lepszy ;-)
audio:

Clarion DXZ958RMC
DLS R6A + Scan Speak D2904/600000 + Xtant X604 + 1/2 F
JL Audio 10w0 + JL Audio a2150 + 1/2 F
valenti.no
Badacz tematu
 
Posty: 399
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 18:36
Lokalizacja: Toruń

Postprzez dawidg87 » 15 mar 2009, o 17:50

aha no to mi się trochę rozjaśniło :) ale jednak wybrałem:
- http://allegro.pl/item581580552_wzmacni ... c_821.html

a to dlatego, że był tańszy od tego audisona, po drugie czytałem opinie na jego temat, i nie wypada najgorzej podobno, poza tym myślę, że helixom da rade.
od tego audisona w sumie odepchnęła mnie nie cena, a bardziej ten jego stan, bo jednak na fotkach nie wyglądał na idealny, coś tam poprawiane, po drugie sprzedawca też jakiś taki hmmmm nie wzbudzający zaufania :D a keenwoodzik wygląda w miarę fajnie :) i wyczytałem, że ma podobno przy 4ohm 75rms na kanał :super:
dawidg87
Badacz tematu
 
Posty: 170
Dołączył(a): 26 gru 2007, o 14:52
Lokalizacja: Żywiec

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości