Radio się nie włacza.

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Radio się nie włacza.

Postprzez Marcinek_189 » 17 lut 2012, o 16:49

Chciał bym się was poradzić gdzie szukać przyczyny bo na elektryków nie mogę liczyć :kwasny: :/ chyba że coś zepsuć to tylko u elektryków. Długi czas jeździłem z odstającym radiem i w czwartek postanowiłem ułożyć kable i go wcisnąć. Po tej operacji chcę go włączyć i nie reaguje. Po sprawdzeniu bezpieczników pojechałem do elektryka ten przy wyjmowaniu radia urwał kabel od anteny i stwierdził przyjedz za tydzień. Po powrocie od elektryka i odwiedzeniu google zainwestowałem w kontrolkę i sprawdziłem czy dochodzi napięcie i tu mam to że nie dochodzi na czerwonym kablu(stałym plusie) na żółtym prąd jest. Gdzie szukać tego kabla którędy on idzie gdzie podłączony proszę was o pomoc :-(
Marcinek_189
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 lip 2010, o 20:25
Lokalizacja: Podlaskie

Radio się nie włacza.

 

Postprzez slavwek.ie » 17 lut 2012, o 22:01

stacyjkę przekręciłeś? Napięcie na czerwonym jest po stacyjce.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez Marcinek_189 » 17 lut 2012, o 22:09

I ja na czerwonym nie mam na żółtym jest. obecnie połączyłem żółty z czerwonym i śmiga ale co jest z czerwonym ze tam nie ma prądu? Jeszcze ten kabel od anteny urwany przez elektryka lepaka J....... :-(

[ Dodano: 2012-02-20, 14:25 ]
Czy kostka stacyjki może być powodem że mam brak plusa po stacyjce? Czy jest po drodze tego kabla jeszcze coś gdzie mogło by coś nie łączyć?

[ Dodano: 2012-02-21, 12:38 ]
Temat do zamknięcia. Po wymianie kostki stacyjki wróciło wszystko do normy, dodatkowo zamontowałem bezpiecznik na kablu do anteny po stacyjkowym dla bezpieczeństwa.
Marcinek_189
Czytacz
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 lip 2010, o 20:25
Lokalizacja: Podlaskie


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości