Radio GMS 208

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Radio GMS 208

Postprzez matios16 » 28 lip 2011, o 18:37

Co myślicie o tym radiu? Żeby nie było przekopałem całe forum, czytałem podobne tematy i z tego co czytałem ta firma robi nie najgorsze głośniki ( nie biorąc pod uwagę opinie audiofili) A jak z radiami?

chodzi o ten model: http://allegro.pl/gms-208-rds-usb-sd-rc ... 22858.html
matios16
Berbeć
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 lip 2011, o 21:43
Lokalizacja: TL

Radio GMS 208

 

Postprzez papi90 » 28 lip 2011, o 18:46

Moim zdaniem radia samochodowe to tylko pioneer sony jvc. Lepiej dozbieraj i kup coś firmowego. Miałem kiedyś podobne radio jak pokazujesz i sie nauczyłem że takie radia to tandeta pierw siada usb później karty później cd i jeszcze na koniec padło całkiem nawet radio mi nie działało. Dlatego moim zdaniem szit
papi90
Badacz tematu
 
Posty: 233
Dołączył(a): 22 mar 2011, o 19:54
Lokalizacja: Nowa Sól

Postprzez RAQnio_V » 28 lip 2011, o 18:50

papi90 napisał(a):Moim zdaniem radia samochodowe to tylko pioneer sony jvc

czyli najniższa półka jeśli chodzi o markowe radia.
Ja osobiście wolałbym dołożyć do sprzętu i kupić jakieś Clariona lub Blaupunkta. Pamiętaj, że nie ważne jest tak bardzo jakie masz głośniki. Jak będziesz mieć radio z Tesco to nawet na Hertz'u nie pograsz ;)
Wąsko i wysoko... Na przekór stereotypom :D
Avatar użytkownika
RAQnio_V
Badacz tematu
 
Posty: 381
Dołączył(a): 23 kwi 2011, o 06:22
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez papi90 » 28 lip 2011, o 21:39

RAQnio_V, to oczywiście twoje zdanie i masz do tego prawo moje to tak jak pisałem sony jvc Pioneer i nie wiem czy to jest niska półka czy nie ale wiem że jest dobra pozdraVWiam
papi90
Badacz tematu
 
Posty: 233
Dołączył(a): 22 mar 2011, o 19:54
Lokalizacja: Nowa Sól

Postprzez matios16 » 29 lip 2011, o 13:11

tzn jeśli nie wezmę tego GMS to zastanawiam się między PIONEER DEH-1320MP a Blaupunkt Buenos Aires 200. Ale raczej wezmę tego pierwszego bo jest u mnie w mieście za 200zł to nawet taniej niż w sklepach internetowych doliczając przesyłkę :)
matios16
Berbeć
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 lip 2011, o 21:43
Lokalizacja: TL

Postprzez RAQnio_V » 29 lip 2011, o 13:40

radyjka spoko
tylko nie licz na to, że dużo z nich wyciągniesz. To są takie podstawowe radia więc jak będziesz myślał kiedyś o jakimś wzmacniaczu lub tubie to szału nie będzie ;)
Wąsko i wysoko... Na przekór stereotypom :D
Avatar użytkownika
RAQnio_V
Badacz tematu
 
Posty: 381
Dołączył(a): 23 kwi 2011, o 06:22
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez AdiK__ » 29 lip 2011, o 15:33

Ja mam Blaupunkta London MP48 i polecam : ) bardzo dobre, mocne radio fakt 2 lata temu zapłaciłem za nie 450zł ale naprawdę było warto : )
Avatar użytkownika
AdiK__
Members
 
Posty: 1637
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 15:49
Lokalizacja: Sokółka
Rocznik: 2003
Silnik: AVF+
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Danielqu » 30 lip 2011, o 07:48

papi90 napisał(a):Moim zdaniem radia samochodowe to tylko pioneer sony jvc.


papi90 napisał(a):RAQnio_V, to oczywiście twoje zdanie i masz do tego prawo moje to tak jak pisałem sony jvc Pioneer i nie wiem czy to jest niska półka czy nie ale wiem że jest dobra pozdraVWiam



No oczywiście że najniższa półka i tu nie ma nawet co w dyskusje wchodzić...

matios16 napisał(a):tzn jeśli nie wezmę tego GMS to zastanawiam się między PIONEER DEH-1320MP a Blaupunkt Buenos Aires 200. Ale raczej wezmę tego pierwszego bo jest u mnie w mieście za 200zł to nawet taniej niż w sklepach internetowych doliczając przesyłkę :)


a ty odpuść sobie to badziewie te pioniery jvs itp sa tylko ladniejsze od tandety GSM-a

najlepsze radia to z typu tak jak kolega mówi Clarion bo do blaupunkta nie mam przekonania to to samo badziewie;p ja mowie Alpine jest na pierwszym miejscu potem clarion to jest polka z ktorej trzeba brac jesli chodzi o jakos grania, wytrzymalosc(bez awaryjne), no te radia maja wszystko ja mam alpine CDE-9870R i jestem z niego bardzo zadowolony;) i nikt mi nie powie ze mam zle radio:D

PS: pionier ma dobre ale te stare radia to jak taki uparty to sobie kup ale bedzie zalowal:P

Pozdrawiam;)
...
Danielqu
Czytacz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 lip 2011, o 12:15
Rocznik: 1900
Silnik: 1900
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez Joker » 31 lip 2011, o 20:09

pionier ma dobre ale te stare radia to jak taki uparty to sobie kup ale bedzie zalowal:P
I tu cię zmartwię bo Blaupunkt to samo :zdegustowany: . U mnie w Corsie A 92'r gra do dzisiaj stary kaseciak blaupunkta i dosłownie nic nie nawaliło. Kiedyś z nudów podłączyłem do niego kolumnę od wieżyi nawett fajnie to brzmiało :-D. Z mowych radyjek polecam Clariona i przede wszystkim Alpine nawet używana bierz. Ja mam u siebie tymczasowo Voice krafta :wstyd: Już słabo łapie radio Karty jeszcze możliwie.

Ps.
A te głośniki o które ci chodzi to pewnie gms 960 xt mam zamiar je kupić jak uzbieram jeszcze na porządne radio. Rzeczywiscie nie są takie złe :roll:
Joker
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 12 lip 2011, o 10:23
Lokalizacja: z domu;)


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości