Radio gaśnie po odpaleniu silnika :(

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Radio gaśnie po odpaleniu silnika :(

Postprzez ziomek01 » 14 lip 2007, o 01:04

Radio: Pioneer 2920

dzisiaj szczesliwie zakupilem nowe radio pioneera, podpialem tak jak ma byc, radio gra gdy nie ma kluczyka w stacyjce, przy oswieconych kontrolkach tez gra, a gdy odpalam silnik to sie wylacza.. :/
co jest grane?
ziomek01
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 12:26
Lokalizacja: Wojkowice

Radio gaśnie po odpaleniu silnika :(

 

Postprzez Rider » 14 lip 2007, o 01:57

posprawdzaj prubowka gdzie masz prad jak odpalisz silnik, moze byc tak ze w kostce bedziesz musial przelozyc przewody
Volkswagen Klub Polska #853
E-pluribus unum
Avatar użytkownika
Rider
Badacz tematu
 
Posty: 155
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 22:37
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez ziomek01 » 14 lip 2007, o 09:35

sprawdzalem miernikiem prad w kostce i caly czas jest `12v po odpaleniu 14v. w fabrycznym radiu mialem mozliwosc pryciemnienia podswietlania radia z deski rozdzielczej pokretlem i bylo podswietlane gdy zapali sie swiatla moze tam poprostu jest podpiete za duzo kabelkow i wystarczy je odciac i zostawic tylko prad?
ziomek01
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 12:26
Lokalizacja: Wojkowice

Postprzez Rider » 14 lip 2007, o 10:20

ziomek01 napisał(a):w fabrycznym radiu mialem mozliwosc pryciemnienia podswietlania radia z deski rozdzielczej pokretlem i bylo podswietlane

fabryczne radia podlanczanes z reszta pod potencjometr, i dlatego nogles cobie sciemniac podaswietlenie radia ale razem z tym sciemniales zapewne podswietlenie deski rozdzielczej

ziomek01 napisał(a):gdy zapali sie swiatla moze tam poprostu jest podpiete za duzo kabelkow i wystarczy je odciac i zostawic tylko prad?

ja podejrzewam ze masz podpiete na odwrut zasilanie stale z podtrzymaniem ( zolty i czerwony kabelek) a i jest jeszcze jedno ,ja tez mam piannera i sie z tym meczylem. W zaleznosci jak producent ma wyprowadzone wszystko do kostki czasami trzeba zmostkowac dwa przewody (czaly czas mowie o czerwonym i zoltym)
jak dobrze pamietan to czerwony masz jako POWER a zulty jako podtrzymanie
Volkswagen Klub Polska #853
E-pluribus unum
Avatar użytkownika
Rider
Badacz tematu
 
Posty: 155
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 22:37
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez ziomek01 » 14 lip 2007, o 13:59

RIDER > miałeś racje :) poolaczylem razem zolty i czerwony (nie trzeba nawet bylo nic przerabiac) i wszystko pieknie dziala :) dzieki za pomoc, pozdrawiam.
ziomek01
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 12:26
Lokalizacja: Wojkowice

Postprzez krazek1 » 15 lip 2007, o 10:24

ziomek01 napisał(a):RIDER > miałeś racje :) poolaczylem razem zolty i czerwony (nie trzeba nawet bylo nic przerabiac) i wszystko pieknie dziala :) dzieki za pomoc, pozdrawiam.

No to chyba koledze RIDER należy się punkt "Pomógł" :!:
Avatar użytkownika
krazek1
VIP
 
Posty: 469
Dołączył(a): 25 maja 2007, o 10:16
Lokalizacja: Szczecinek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez ziomek01 » 18 lip 2007, o 10:50

Punkt dodany ;) Sorry chlopaki ale jestem tutaj nowy..
ziomek01
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lip 2007, o 12:26
Lokalizacja: Wojkowice

Postprzez arkadius » 11 wrz 2007, o 21:30

miałem cos takiego kiedys że przy odpalaniu gasło mi radio
spruboj pociagnąc przewód od akumulatora prosto do radyjka oczywiscie bezpiecznik itd.
u mnie pomoglo gra i buczy
arkadius
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 14:32
Lokalizacja: skokowa


- - - https://fasttester.com



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości