Radio DVD 3,5 cala ...czy warto ??

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Radio DVD 3,5 cala ...czy warto ??

Postprzez zloteziele » 3 lut 2009, o 00:52

Witam, od dawna noszę sięz zmiarem kupna jakiegoś taniego radyjka DvD z 3,5 calowych wyświetlaczem, teraz uzbierałem troche kaski i chce kupić coś takiego :
http://djhardtrance.wrzuta.pl/audio/apP ... e_feelings
lub
http://allegro.pl/item543431157_dalco_d ... d_mmc.html
co myślicie o tych modelach ?? a jeśli nie te to jakie modele ?? na kupno takiego radia chcę przeznaczyć max 450 zł. ;-)
Avatar użytkownika
zloteziele
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 22:06
Lokalizacja: Rybnik

Radio DVD 3,5 cala ...czy warto ??

 

Postprzez Edek12345 » 3 lut 2009, o 00:56

nie posiadam takiego radio ale powiem tylko tyle że będzie brzydko odstawać od kokpitu bo jest większe niż standarrd :ok:
Piszę poprawnie po polsku.


Mój golf >>>> moj-golf/gofer-1-6-cl-europe-t9691.html <<<<
Avatar użytkownika
Edek12345
Members
 
Posty: 636
Dołączył(a): 27 lip 2008, o 11:53
Lokalizacja: Siedliska koło Stróż

Postprzez zloteziele » 3 lut 2009, o 01:03

no wsumie może i masz racje ale ...panel i ramka w radiu czarna ...w golfinie też wszystko czarne więc myśle że jakoś sie tam powinno skąponować ;)
ass my Golf ;)
Avatar użytkownika
zloteziele
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 22:06
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez marcinkoz2910 » 3 lut 2009, o 11:00

Ale jednak zawsze coś bedzie odstawać i wiem że nie ładnie to wygląda (znajomy miał w polo ale jak by tego wszystkiego było mało to na dodotek kupił srebrne radio :wstyd:), ale są gusta i guściki ;]

Ale myślę że jak by to ktoś z głową zamontował i z pomysłem to może, może.... :idea:
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez PiJey88 » 3 lut 2009, o 19:11

dla mnie to wielka kicha, miałem coś tego typy, tylko 4 cale, grało nieźle, wyświetlacz świetny, ale wykonanie... :dobani:

odstaje i wygląda badziewnie, pozatym ciężko jest osadzić to tak, aby nie dało się wyjąć, przez ro ze panel wystaje poza obrys nie da się idealnie zamontować kieszeni która całośc trzyma, mi po jakimś czasie zaczęło wpadać do środka :wstyd: cały mechanizm opuszczania to pomyłka, brzęczy jak samochodzik zdalnie sterowany (pozatym głośno)
mi po 3 miechach padło CD, płyty nie chciały się wysówać, raz na 20 prób się udawało :kwasny:


szybko stwierdziłem ze to pomyłka, wróciłem do pionka :padam:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez lukaszmiodna » 3 lut 2009, o 19:52

Szczerze kolego odradzam, mialem takie same i raz jak koledzy pisza ze nieestetycznie wyglada bo odstaje, to dwa ze pocieszylem sie 6 miesiecy i padlo calkowicie,tylko radio dzialalo,a reszta ni chu....
lukaszmiodna
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 13 cze 2008, o 12:43
Lokalizacja: Żagań

Postprzez lysutki » 3 lut 2009, o 21:13

ja zawsze odradzam tanioche bez firmy, raz ze jak mowia koledzy, padnie bardzo szybko, wyglada jak z rynku 9dziala z reszta tak samo). Na poczatku wszystko jest fajnie, ale zuzywa sie w zabojczym tempie.
Porownalbym takie wynalazki do stacjonarnych DVD fimry Manta - mialem 2 i nigdy,ale przenigdy nie kupie nic wiecej, tej marki :D
kup normalne radio, przeciez i tak nie bedziesz ogladal na tym filmow (chyba ze nie masz komputera/telewizora w domu)
Avatar użytkownika
lysutki
Badacz tematu
 
Posty: 294
Dołączył(a): 8 mar 2008, o 23:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez zloteziele » 3 lut 2009, o 21:39

wsumie może i masz racje ...poco kase wkładać do sprzętu co pogra pół roku i wyzionie ducha, ale znów z drugiej strony w razie czego mają gwarancje hmm.... żeby nie zakłądać nowego tematu prosił bym również o rade w sprawie CB radia...za komplet chciałbym wydać nie wiecej niż 250zł. niechodzi mi tutaj o super radyjko,lecz o takie z którego sie dowiem gdzie policja stoi, gdzie korki itp. myślałem nad takimi sprzęcikami :
1) http://moto.allegro.pl/item534781774_hu ... ojona.html
2) http://moto.allegro.pl/item534781280_hu ... a_cew.html
a może cośz alana ?? :oops: no niewiem ...prosze o porady ;)
Avatar użytkownika
zloteziele
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 22:06
Lokalizacja: Rybnik

Postprzez PiJey88 » 3 lut 2009, o 21:44

zloteziele napisał(a):z drugiej strony w razie czego mają gwarancje hmm....

a z gwarancją to już inna bajka, aby była ważna, radio musi być zamontowane przez autoryzowany serwis Car-Ausio, musi być pieczatka i podpis :lol:
A reklamacje są rozpatrywane u producenta, czyli na Tajwanie, wysyłka na twój koszt :-o za pośrednictwem sprzedającego oczywiście (o ile bedzie taki miły) :hyhy:
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez lysutki » 5 lut 2009, o 01:51

nie no, jak kupisz w markecie, np. MediaMarkt to oni sie zajmuja gwarancja, a ty masz wszystko w dupie. Albo skonczy sie ze dadza Ci nowe, bo nie oplaci sie naprawiac...
Tylko czy chcesz wydaj tyle hajsu po to zeby potem czekac, jezdzic, zalatwiac, nie miec grajla przez kilkanascie dni... a kupisz firmowke z CD/MP3 i masz z dynki na pare lat, przynajmniej jest to duuuzo bardziej prawdopodobne
Avatar użytkownika
lysutki
Badacz tematu
 
Posty: 294
Dołączył(a): 8 mar 2008, o 23:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Fasol » 5 lut 2009, o 14:07

Ja osobiście odradzam takie radio, a już w szczególności firmę DALCO ! na szczęście udało mi się pozbyć tego badziewia... nie dość,że wykonanie tragiczne,to jeszcze bardzo brzydko wygląda w golfiku-panel odstaje. Zakupilem radyjko w zimę i przy większych mrozach radio zamarzało ... wszystkie funkcje dzialaly,film sie odtwarzal ale nie było głosu !! dopiero jak sie zagrzał samochód to wszystko wracało do siebie... Poza tym to "radio" nie spełnia funkcji radia... w trasie kiszka,gubi fale ,ciągłe "szmery" doprowadzaly mnie do szaleństwa... Jezeli chcesz to przesle ci foto jak radio wygląda zamontowane w golfiku (a raczej odstaje)
Fasol
 

Postprzez zloteziele » 6 lut 2009, o 00:10

nie nie musisz ;) ...już sobie darowałem te radyjko ....może kiedyś ale z wyższej pułki, ale puki co mam radyjko PIONEER DEH-2000MP i go nie zmieniam ;) dzięki wszystkim za porady ;)
PS> przeżuciłęm sie na zakup radia CB :D ...myśle że bardziej sie przyda ;) hehe :super:
Avatar użytkownika
zloteziele
Berbeć
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 2009, o 22:06
Lokalizacja: Rybnik

Następna strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości