Pytanie

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Pytanie

Postprzez matys » 18 lut 2008, o 14:05

Siema,
mam w aucie seryjnego kasetowca(do wyrzucenia) i na dole, koło skrzyni biegów taka niefajna "poleczka" na kasety... pytanie dotyczy tego wlasnie patentu. da sie to wyjąc/wyrwać? czy to jakos na stałe przymocowane jest? bo totalnie mi to tam nie odpowiada... :hyhy:
matys
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lut 2008, o 13:57
Lokalizacja: Cieszyn

Pytanie

 

Postprzez demon300 » 18 lut 2008, o 14:14

Kolego matys... ta poleczka jest tam tylko wsadzona... troche sprytu i napewno wyjdzie. pokombinuj srobokretem i reka od dolu to wyciagnac a napewno ci sie uda. pozdr ;-)
demon300
Czytacz
 
Posty: 42
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 11:56
Lokalizacja: Sejny k. Suwalk

Postprzez matys » 18 lut 2008, o 14:19

tak szczerze to juz coś kombinowałem, ale nie mialem za dużo czasu. Musze to wyciągnąc, tak samo radio :) moze ktoś chce? seryjne, ładne :wstyd:
matys
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lut 2008, o 13:57
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez ogryzek » 18 lut 2008, o 14:40

tak jak pisał demon300, ona jest tam tylko wciśnięta chyba ze seryjnie montowana to musiał byś wyciągnąć ta konsole i z tylu będzie (śruba,wkręt) zabezpieczającą.około 15 minut pracy z browarkiem. pozdrawiam
ogryzek
Badacz tematu
 
Posty: 190
Dołączył(a): 9 lis 2007, o 20:08
Lokalizacja: Jelcz-Lasko(PL)~Selby(UK)

Postprzez matys » 18 lut 2008, o 16:27

no własnie na siłe nie chciała wyjść. Chyba jest ta śrubka zabezpieczająca... no coz, trudno. Narazie autko stoi w warsztacie wiec sie nie pobawie.
w kazdym badz razie dzieki za pomoc
matys
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lut 2008, o 13:57
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez ogryzek » 7 mar 2008, o 09:58

witaj.matys, pisze małe sprostowanie w sprawie tej pulki na kasety.tydzień temu bylem na szrocie i znalazłem taka półeczkę tyle ze na 6cd i tez nie chciała wyjść ,pomyślałem o tej śrubce ale tez jej tam nie było jakiś typek(kretyn) użył kleju ale pościło teraz ta półeczka jeździ w moim golfie.po dobokach tej półeczki mniej więcej na sierodku jest taka blaszka spróbuj trafić na nią np:nożem lub czymś co uda ci sie wcisnąć miedzy nią a konsole i mocniej szarpnij za półkę.powiano pomóc.
ogryzek
Badacz tematu
 
Posty: 190
Dołączył(a): 9 lis 2007, o 20:08
Lokalizacja: Jelcz-Lasko(PL)~Selby(UK)


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości