pytanie o cb

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez wyrrwas » 4 lut 2009, o 13:30

kajtek nawet fajnie ci to wyszło :) gratuluje
a powiedz (bo ja sie w ogóle nie orientuję) można zamontować radyjko w tzw. szufladzie, żeby można było łatwo i szybko radio wyjąc np. pozostawiając auto na noc? czy może cb radia po prostu montuje się na stałe?
<i>Whatever you do, do it well.</i>
Avatar użytkownika
wyrrwas
Czytacz
 
Posty: 79
Dołączył(a): 12 wrz 2008, o 11:24
Lokalizacja: Wrocław

 

Postprzez Maciej21 » 4 lut 2009, o 19:43

kolego...kojotar......radio intek m-760.....calkiem calkiem....ma filtr anl i asc co jest dosc wazne...!!!!antenka moze nic specjalnego ale na poczatek napewno wystarczy..! dodatkoworadio ma glosniczek na przednim panelu co daje lepszy odsluch....jesli radio zamontujesz w kieszeni pod radiem napewno lepiej bedzie slychac niz w radiach z glosnikiem od dolu...wiem ze swojego doswiadczenia...pozdro

[ Dodano: 2009-02-04, 18:46 ]
kolego kajtek....jesli pod radiem masz plytki....to slyszysz cokolwiek???
Maciej21
Czytacz
 
Posty: 21
Dołączył(a): 14 lis 2008, o 22:18
Lokalizacja: Śrem

Postprzez kajtek » 4 lut 2009, o 21:00

wyrrwas napisał(a):można zamontować radyjko w tzw. szufladzie, żeby można było łatwo i szybko radio wyjąc np. pozostawiając auto na noc? czy może cb radia po prostu montuje się na stałe?
_________________
raczej ta druga opcja, nie spotkałem sie z żadną szufladą do radyjka, po za tym do radia przykrecasz antene i podłączasz kable do akumulatora wiec to szybkie i łatwe wyjmowanie raczej nie jest możliwe....

[ Dodano: 2009-02-04, 20:02 ]
Maciej21 napisał(a):kolego kajtek....jesli pod radiem masz plytki....to slyszysz cokolwiek???
oczywiście że słysze, i to wyraznie, niekiedy w schowku mam coś innego nie zawsze piórnik z płytami ale co bym nie włożył to normalnie słychać w niczym mi to nie przeszkadza ;-)
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez wyrrwas » 5 lut 2009, o 14:10

kajtek napisał(a):kolego kajtek....jesli pod radiem masz plytki....to slyszysz cokolwiek???
pewnie że słyszy, golf to przecież porządnie wygłuszona maszyna a nie jakiś tam traktor :)
<i>Whatever you do, do it well.</i>
Avatar użytkownika
wyrrwas
Czytacz
 
Posty: 79
Dołączył(a): 12 wrz 2008, o 11:24
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez jarooo » 6 lut 2009, o 00:34

http://www.cb-forum.pl fajne forum o cb :) może sie komuś przyda
jarooo
Czytacz
 
Posty: 30
Dołączył(a): 25 wrz 2008, o 20:58
Lokalizacja: polska

Postprzez kajtek » 6 lut 2009, o 00:38

na dwóch takich forach jestem zarejestrowany ale brakuje czasu zeby sie cokolwiek udzielac, jedynie sporadycznie sie zdaza :-/
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez wyrrwas » 21 lut 2009, o 11:19

kajtek jak ty podwiesiłeś to radyjko w tej wnęce? na czterech uchwytach w kształcie litery L ??

aaa i jeszcze zapytam czy można, i jak, podłączyć radyjko do gniazda zapalniczki ale od tyłu, nie zajmując przy tym gniazda ??
<i>Whatever you do, do it well.</i>
Avatar użytkownika
wyrrwas
Czytacz
 
Posty: 79
Dołączył(a): 12 wrz 2008, o 11:24
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mani51 » 21 lut 2009, o 12:41

wyrrwas napisał(a):czy można, i jak, podłączyć radyjko do gniazda zapalniczki ale od tyłu, nie zajmując przy tym gniazda


można
najlepiej na szybkozłączkach
trzeba dostać się do kabli zasilających od zapalniiczki czyli gruby czerwony i brązowy (cienki czerwony z jakimś paskiem to podświetlenie zapalniczki więc się nie nadaje)
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

Postprzez kajtek » 21 lut 2009, o 15:15

wyrrwas napisał(a):kajtek jak ty podwiesiłeś to radyjko w tej wnęce? na czterech uchwytach w kształcie litery L ??
podwiesiłem na jednym uchwycie w kształcie [ tyle że żeby było tak maksymalnie u góry to wycinałem częśc górną tej kieszeni (schowka)
Avatar użytkownika
kajtek
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 14 lis 2007, o 12:49
Lokalizacja: ONY Opolskie, NYsa
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez wyrrwas » 21 lut 2009, o 16:36

mani51 napisał(a):można
najlepiej na szybkozłączkach
trzeba dostać się do kabli zasilających od zapalniiczki czyli gruby czerwony i brązowy (cienki czerwony z jakimś paskiem to podświetlenie zapalniczki więc się nie nadaje)


jak najprościej się tam dostać?
<i>Whatever you do, do it well.</i>
Avatar użytkownika
wyrrwas
Czytacz
 
Posty: 79
Dołączył(a): 12 wrz 2008, o 11:24
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mani51 » 21 lut 2009, o 17:54

wyrrwas napisał(a):jak najprościej się tam dostać?


wiedziałem że o to zapytasz ale nie napisałem odrazu bo...hmmm, zapomniałem jak to zrobić

zdaje mi się że wyciągałem cały ten plastik między siedzeniami bo to jest jedno z całym schowkiem gdzie ładujemy CB no i wtedy dostaniesz się do kabli zapalniczki...a może to było w MK2 brata? :oops: no kurde nie pamiętam :-/
Avatar użytkownika
mani51
Members
 
Posty: 1415
Dołączył(a): 30 cze 2008, o 09:43
Lokalizacja: TJE, Wodzisław

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości