Proszę o poradę!!!!

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Proszę o poradę!!!!

Postprzez ADTOM » 24 maja 2008, o 20:03

Witam wszystkich.

Niedawno stałem się posiadaczem golfa III Variant. Dzisiaj założyłem radio 4 x 45 SONY, zamiast sryjnego radia na kasety. Włączam radyjko a tu ZONK !!!!! Nie mam głośników w drzwiach tylko jakieś na podszybiu. I teraz mam pytanie. Poradzcie czy teraz mam kupic takie głośniki
http://www.allegro.pl/item365978070_pho ... sniki.html
i czy te tweetery da się zamontowac w tych kratkach na podszybiu. Oczywiście już czytałem że musze kupic dystanse z mdfu i wygłuszyc dzrzwi. Bardzo Was prosze o pomoc bo nie jestem biegly w sprawie Audio a chciałbym posłuchac jakiejs muzyczki w aucie.
Avatar użytkownika
ADTOM
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 19:37
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Proszę o poradę!!!!

 

Postprzez valenti.no » 24 maja 2008, o 21:06

da sie zamontować- najlepiej wyciąć podłużny kawałek blachy wywiercić 2 dziurki na mocowanie i mozna zamontować w seryjne miejsca na deske- oczywiscie seryjnie tweetery trzeba uprzednio wyjąc ;) moze jutro zapodam fotke jak to jest narazie prowizorycznie u mnie ;-)
valenti.no
Badacz tematu
 
Posty: 399
Dołączył(a): 16 mar 2008, o 18:36
Lokalizacja: Toruń

Postprzez ADTOM » 26 maja 2008, o 13:51

Super !!!!

To czekam na fotki. A możesz mi jeszcze powiedzieć jaki kolor kabli jest do głośników w drzwiach. Który jest masa czy coś takiego :)
Avatar użytkownika
ADTOM
Berbeć
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 maja 2008, o 19:37
Lokalizacja: Bielsko - Biała


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości