Problem z oryginalna kostka???

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Problem z oryginalna kostka???

Postprzez VWARNI » 11 lut 2008, o 17:27

Witam mam pytanko: mam obecnie sreyjne radio w golfie 3 i jak podepne mojego pionka do tej oryginalnej kostki bo pasuje to gra ok,tylko jak wyjme kluczyk ze stacyjki to wszystko sie kasuje a to juz lekko denerwujace by było!!!Sprawdzałem probowka prad i wiem ze w jednym kablu jest prad cały czas a w drogim tylko jak sie kluczyk przekreci! i nie wiem czy dobrze kombinuje ale czy wystarczy ze w kostce od tego pionka zamienie kable plusowe ten czerwony +12v pover z tym zołtym 12v permanent ????i wtedy powinno grac tylko po przekreceniu kluczyka ale nie powinno sie chyba kasowac po wyjeciu kluczyka ......albo i nie??? No to sie naprodukowałem dzieki z gory za podpowiedz pozdro :roll:
Avatar użytkownika
VWARNI
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 20 paź 2007, o 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Problem z oryginalna kostka???

 

Postprzez K@mil » 11 lut 2008, o 17:59

Jak przezloysz kabelke to powinno by dobrze :) podlacz czerony z zoltym i daj znac
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Zico63 » 11 lut 2008, o 18:49

Ja bym zamienił, jeśli połączyć, to z odłączeniem czerwono-brązowego z kostki pojazdu.
Szerzej w temacie "Problem z radiem" - ta sama strona, tylko niżej. :-)
Mój TDI, zapraszam w wolnej chwilce, przy: :kawa: moj-golf/vw-golf-1-9-tdi-specjal-zico-s-t12384.html
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Postprzez kamilecki » 12 lut 2008, o 18:34

zdecydowanie ZAMIEŃ Czerwony z Zółtym!!

pozdr
kamilecki
Gaduła
 
Posty: 459
Dołączył(a): 31 paź 2007, o 19:16
Lokalizacja: do kąd

Postprzez VWARNI » 12 lut 2008, o 18:58

No włąsnie bo jak zamienie czerwony z żółtym to bedzie trzymac pamiec po wyjeciu kluczyka tylko ze bedzie sie wyłaczac tak jak to oryginalne a to mi nie przeszkadza ze musi byc kluczyk w stacyjce :mrgreen:
Avatar użytkownika
VWARNI
Czytacz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 20 paź 2007, o 23:42
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez puma » 20 lut 2008, o 14:07

Zrób tak jak ja!!! Skorzystaj z wyszukiwarki!!! Miałem ten sam problem!!! Połącz czerwony z żółtym i na kostce ISO daj takie same bezpieczniki 10A !!! Najlepiej połączyć te kable które wychodzą z samochodu za pomocą kabelka!!! JAk pomogłem naciśnij pomógł!!! ;-)
http://www.golf3.pl/topics8/problem-z-radiem-vt3227.htm

TO POMOżE W 100%

[ Dodano: 2008-02-20, 13:16 ]
;-) VWARNI Zrób tak jak napisałem !!! Znam się na tym, bo miałem podobny problem!!! Już dawno to zrobiłem,bo chłopaki z forum mi pomogli!!! :lol:
puma i wszystko jasne;)
Avatar użytkownika
puma
Badacz tematu
 
Posty: 182
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 15:59
Lokalizacja: Dolnośląskie
Rocznik: 1994
Silnik: 1.6 ABU
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Kryst88 » 20 lut 2008, o 22:36

skoro ci nie przeszkadza ze kluczyk musi byx w stacyjce to dzialaj tak jak kamilecki, napisal,bo polaczenie czerwonego z zoltym moze skutkoac poborem pradu podczas gdy nie masz kluczyka w stacyjce
Kryst88
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 08:38
Lokalizacja: Żory

Postprzez MediaX » 23 lut 2008, o 20:17

zadnych bezpiecznikow nic nie trzeba seryjnej przesciowki od pionka nie tnij orginalnej od golfa tez nie w przejsciowce od pionka sa kabelki bodajze powinny na niektorych kabelkach byc takie piny czy cos w modelu deh-2920mp to bylo tak od radia szly kable gdzie na koncu byla kosta w ta kostewepnij seryjna od golfa.Po srodku przejsciowki powinnien byc zolty kabel z rozejsciem w jedno rozejscie wepnij czerwony a w drugie zolty(czerwony i zolty te kable co sa w przejsciowce i wisza)a czerwony od pionka niech sobie wisi. to sprawi iz bedziesz mial caly czas prad i radio bedzie dzialac nawet po wyjeciu kluczykow ze stacyjki
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez Kryst88 » 24 lut 2008, o 08:16

nikt nie kaze nic ciac w kostce trzeba wyjac dwa kable razem z konektorkami i zamienic, zadnych kabli nie trzeba ciac, jak sam napisales, po wyjeciu kluczyka ze stacyjki prad bedzie dochodzil do radia, uwazasz ze to dobry pomysl ? po dluzszym postoju moze ci aku sie rozladowac
Kryst88
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 08:38
Lokalizacja: Żory

Postprzez MediaX » 24 lut 2008, o 14:08

hmm moim zdanie to dobry pomysl i zly :)

dobry bo np na postoju bedziesz chcial gdzies isc a kumle zostana to wyciagasz kluczki oni sobie slucaja co masz nagrane a ty nie boisz sie,ze wywina ci nr i zabiora samochod :)

zly bo hmm uciazliwe sie staje samemu wlaczac radio i wylaczac a tak kluczyk wsadzisz i sie wlacza wyjmiesz i sie wylacza :)

ale to jak juz kto lubi
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto

Postprzez Kryst88 » 24 lut 2008, o 16:48

wiesz moim zdaniem, niezaufanych kumpli nie zostawia sie w samochodzie, ale masz duzo racji bo ktos moze byc twoim zaufanym kumplem i ci wyciac numer, ja jednak wole zeby nie zzeralo pradu, ew. mozna zastosowac przelacznik, dzieki ktoremu bedziesz mogl zmieniac kiedy chcesz, miedzy wylaczniem poprzez przekanzk po wyjeciu kluczyka i miedzy stalym napieciem. Pozdrawiam
Kryst88
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 5 paź 2007, o 08:38
Lokalizacja: Żory

Postprzez MediaX » 24 lut 2008, o 17:01

no tak ale w sumie po co sie bawic w przelaczniki :)


prawda w dzsiejszych czasach nie wiesz komu ufac a komu nie


ale mysle ze jednak zaleta jest jak podlaczone po stacyjke wyjmiesz kluczyk i spokoj jesli tobie bedzie sie chcialo posluchac to wlozysz kluczyk :) a jak nie to nie po co koledzy maja ci marnowac akumulator :evil:
MediaX
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 8 lip 2007, o 23:59
Lokalizacja: male miasto


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości