Problem z car audio

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez Cysiu_NS » 24 maja 2009, o 11:49

z tego co piszesz w pierwszym poscie zostala odloczona sama skrzynia ale wynika z tego ze wzmacniacz byl zalaczony z poizolowanymi kablami, jezeli wzmacniacz dzialal bez obciazenia a muzyka byla sluchana na radiu mogla poleciec koncowka mocy, ale to tylko przupuszczenie bo temat nie jest dokladnie opisany.
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

 

Postprzez oizo » 24 maja 2009, o 12:53

koncowka nie moze sie spalic grajac bez obciazenia. to byloby bez sensu. nie zrobiles sobie jakiegos zwarcia moze sie gdzies te kable zaizolowane zwarly i poszla koncowka. na odleglosc tego nie zrobimy musialbym probowac z kablami i polaczeniami. skoro jeden kanal chodzi a drugi nie to wzmach dziala dostaje napiecie wiec sprawdz przelaczniki kable i koncowke innej mozliwosci nie ma
oizo
 

Postprzez Cysiu_NS » 24 maja 2009, o 13:29

Kod: Zaznacz cały
koncowka nie moze sie spalic grajac bez obciazenia.
odwazysz sie sprobowac? bo ja znam pare takich przypadkow
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez oizo » 24 maja 2009, o 13:30

to w takim wypadku wzmach 4kanalowy powinien sie spalic jak podlaczysz tylko tube np w mostku. to byloby bez sensu. musiala byc inna przyczyna spalenia tych wzmacniaczy. ja tak mam od kilku lat i nie spalil sie jakos.
oizo
 

Postprzez Cysiu_NS » 24 maja 2009, o 22:20

inna kwestia jest jezeli wzmacniacz jest uzywany na 2 kanalach radio w aucie tez mozesz podlaczyc same przednie glosniki bez tylu i nic sie nie stanie ale jezeli nie podloczysz zadnych i bedziesz gral glosno to koncowka nieda rady
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości