Problem charczące głosiniki strzelają;d

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Problem charczące głosiniki strzelają;d

Postprzez dadi321vw » 21 sty 2010, o 11:54

Siemka mam dość nie typowy problem kupiłem sobie radyjko jvs JVC KD-G333 wiem że cudo to nie jest ale nie poruszajmy tego tematu jak kogoś stać taki ma wiadomo i tak po podłączeniu radia wszytssko ok gra, natomiast gdy pogłaszam gdzieś około 16 na skali na radiu siła głosu czy jakoś tak nie wiem jak to okreslić ;-) zaczyna tak strzelać coś takiego jakby telefon dzownił i potem im wyżej tym gorzej odrazu przyszło mi do głowy że głosniki za słebe są to orginalne głosniki od nowisci podobno.Wcześniej miałem orginalne radio vw beta i tak jak na fula pogłosiłem nie strzelało tak a własnymi uszami stwierdziłem żę grało głosiniej.Pozdrawiam :-x
Avatar użytkownika
dadi321vw
Badacz tematu
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 gru 2009, o 21:38
Lokalizacja: TKA Zakrzów

Problem charczące głosiniki strzelają;d

 

Postprzez slavwek.ie » 21 sty 2010, o 16:18

Trzeba wymontować głośniki, obejrzeć w jakim stanie jest górne zawieszenie membrany, czy czasem nie popękał resor i membrana nie jest oddzielona od niego.

Po fabrycznych głośnikach nie należy spodziewać się zbyt wiele, na seryjnej Becie mogło grać znośnie, bo miała ona w porywach może 5-7W RMS więc nie poruszała membranami zbyt mocno. JVC jest w stanie wyprodukować ok 15-17W RMS co też jest nie do przeskoczenia dla głośników nadszarpniętych zębem czasu...

Tak czy inaczej trzeba szykować PLN na nowe głośniki.
Voice Kraft - postaw na jakość!

Volkswagen Klub Polska #157

.
Avatar użytkownika
slavwek.ie
Moderator Globalny
 
Posty: 1251
Dołączył(a): 10 paź 2009, o 18:36
Lokalizacja: P-ce

Postprzez dadi321vw » 21 sty 2010, o 19:24

Dzieki za info ale już sobie poradziłem dziwna sprawa aż sam sie zdziwiłem wystarczyło na radyjku ustawić żeby grało tylko na przednie glosiniki i problem zniknoł dodam że z tyłu nie mam głosiników no dziwna sprawa jak dla mnie.Temat można zamknąć a głosiniki postraram się coś tam zamątować pod samo radio nie będzie potrzeba nie wiadomo co wiec moze jakieś sirodki się znajdą. :super:
Avatar użytkownika
dadi321vw
Badacz tematu
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 gru 2009, o 21:38
Lokalizacja: TKA Zakrzów

Postprzez Basior1997 » 21 sty 2010, o 21:38

jak cos to waj do mnie moze cos ciekawego w małych pieniądzach znajde
Jak sie bawic to sie bawic 1.8 wyj..... VR6 wstawic :)
Avatar użytkownika
Basior1997
Members
 
Posty: 591
Dołączył(a): 19 paź 2008, o 19:56
Lokalizacja: DGR/PL

Postprzez dadi321vw » 21 sty 2010, o 23:35

Poszło pw. :mrgreen:
Avatar użytkownika
dadi321vw
Badacz tematu
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 gru 2009, o 21:38
Lokalizacja: TKA Zakrzów

Postprzez alfa2 » 31 sty 2010, o 11:06

dadi321vw napisał(a):Dzieki za info ale już sobie poradziłem dziwna sprawa aż sam sie zdziwiłem wystarczyło na radyjku ustawić żeby grało tylko na przednie glosiniki i problem zniknoł dodam że z tyłu nie mam głosiników no dziwna sprawa jak dla mnie.Temat można zamknąć a głosiniki postraram się coś tam zamątować pod samo radio nie będzie potrzeba nie wiadomo co wiec moze jakieś sirodki się znajdą. :super:

prawdopodobnie masz zwarcie na tylnych kablachgłośnikowych
Golf 3,rocznik 96, silnik ADZ, 1,8 Benzyna + Gaz, klima,ABS, wspomaganie kierownicy, elek. szyby, elek. lusterka
alfa2
Czytacz
 
Posty: 101
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 13:21
Lokalizacja: pooand

Postprzez dadi321vw » 31 sty 2010, o 11:49

No też tak myśle bo są przeciętei wolno sobie latają. Ale dzieki przemyślałem tą sprawe ale ze może i o to chodzi ale nie wnikałem w to bo z tyłu nie mam głosiników. :lol:
Avatar użytkownika
dadi321vw
Badacz tematu
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 gru 2009, o 21:38
Lokalizacja: TKA Zakrzów


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości