pomóżcie podpinam pioneer deh-1500r

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

pomóżcie podpinam pioneer deh-1500r

Postprzez myszol9220 » 23 gru 2008, o 13:26

podpinam w swym nowym gti radio cd pioneer 1500r nie wiem czy kable wychodzące z kostki tej która jest wpięta bezpośrednio radia te dotyczące głośników oczywiście z PASKAMI TO PLUSY CZY MINUSY :-D wydaje się mi że plusy ale nie jestem pewien Kostka jest orginalna
dZIĘKI ZA ODPOWIEDZI:hyhy:
myszol9220
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 18 sie 2008, o 16:55
Lokalizacja: małopolska

pomóżcie podpinam pioneer deh-1500r

 

Postprzez morsdicti » 23 gru 2008, o 16:20

U mnie kable " w paski" to plusy ale jeżeli nie działa to sprawdź gdzie ta wiązka jest wogóle poprowadzona ja miałem taki przypadek, że godzine z kolegą sie męczyliśmy przy kostce a się okazało, że kable są doprowadzone tylko do tej gumy między przednimi drzwiami i koniec dalej nie idą he .... nie wiem czy to tak fabryka zrobiła czy ktoś ....
morsdicti
Members
 
Posty: 625
Dołączył(a): 1 lis 2008, o 23:55
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez lysutki » 24 gru 2008, o 00:45

panowie, kable z czarnym paskiem to minusy.
zazwyczaj kable z czarnymi kreskami podlacza sie do cienszej koncowki w glosniku.

a ogolnie czarny kabel to minus.

oczywiscie mozna inaczej, bo w rzeczywistosci kolor kabla nie ma wpływu na prad :D, ale jak wszyscy robia wedlug tej samej zasady to latwiej wszystko odnalezc i przede wszystkim latwiej znalezc usterke lub blad w podlaczeniach :D i w ogole jest PRO wtedy :mrgreen:
Avatar użytkownika
lysutki
Badacz tematu
 
Posty: 294
Dołączył(a): 8 mar 2008, o 23:58
Lokalizacja: Łódź

Postprzez morsdicti » 24 gru 2008, o 10:10

Niestety nie wszyscy robią wszystko zgodnie z panującymi normami i potem siedź człowieku i myśl co magik przed Toba nawywijał :/ u mnie czarny w paski to minus he wszystkie kable są czarne zresztą :P tylko jeden w paski .... i weź tu coś zrób he
morsdicti
Members
 
Posty: 625
Dołączył(a): 1 lis 2008, o 23:55
Lokalizacja: Pomorskie

Postprzez myszol9220 » 4 sty 2009, o 21:43

dałem radę masz rację lysutki znalazłem ponadto coś takiego w necie może komuś się przyda :-D zapisałem to i ktoś to przeżócił za co mu dziękuję :mrgreen: bo nie wiedziałem gdzie to wstawić do działu dane techniczne i porady do tematu
Podłączenie radia samochodowego
kolejna z rad
Jak podłączyć radio w samochodzie
jest tam opis okablowania wychodzącego z większości radioodtwarzaczy standardowe kolory przewodów stosowane przez większość producentów , za co odpowiadają itp.
myszol9220
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 18 sie 2008, o 16:55
Lokalizacja: małopolska


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości