Podtrzymanie pamięci, głosniki do drzwi

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Podtrzymanie pamięci, głosniki do drzwi

Postprzez obieq » 28 mar 2008, o 16:55

Wiem, że temat był kilka razy ale niestety nie znam sie na tym i gubie sie w tych wszystkich tematach, a nie chce spalic instalacji, kabli bezpiecznikow itp.

Otóz po długich walkach udało mi sie wymontowac fabryczne radio.
W jego miejsce wstawilem JVC LH7R
Obrazek


Antena niestety nie pasowala ale kupilem dzisiaj cos TAKIEGO :) i pojde zaraz przymierzyc.

Ogolnie radyjko jest super :) udało się podłączyć gra bardzo fajnie nawet na seryjnych glosnikach w podszybiu.
_______________________________________
Teraz pora na problemy

Radio lata po komorze - dostałem pół kieszeń ale ona nawet sie nie mieści do komory. (Wsadzilem jakies paprochy pomiedzy zaslepki z prawej strony i chwilowo trzymaja przy ramce zeby radio sie nie latało ale czy ktos wie jak to zalatwic ? mam pilowac ?).

Nie wiem jak ustawić podtrzymanie pamięci. Ponieważ kable z tego co mi sie wydaje, ale nie jestem pewien maja raczej nie standardowe kolory Golf3 96' (Rolling stones).
Radio gra bez kluczyka jak wyciagne/wsadze,przekrece 1 raz tez. Dopiero jak odpalam to sie resetuje.

Zrobie zdjęcie kostki i wrzuce.


Kolejne pytanie jakie glosniki mieszcza sie do drzwi ? 165 mm ? a głębokość ? czy potrzebne sa dystanse MDF i cos słyaszłem ze jak ich nie ma czy cos to szyba sie nie bedzie otwierac do konca.
obieq
Czytacz
 
Posty: 45
Dołączył(a): 31 sty 2008, o 00:39
Lokalizacja: Kraków

Podtrzymanie pamięci, głosniki do drzwi

 

Postprzez PiJey88 » 28 mar 2008, o 21:35

no to tak:

Kieszeń musi się mieścić, jest to standard, ale z reguły zawsze brakuje ten 1 mm, więc musisz tą pół kieseń upchnąć, ale jeśli naprawde się nie mieści to pilnik w dłoń i podpiłowujemy

masz odwrotnie podłączone kable zasilania, zamień miejscami żółty z czerwonym

średnica głośnika to 165 mm, a maxymalna głębokość to około 9 cm, więc chyba wszystkie standardowe głośniki się mieszczą

a jeśli nie jesteś wymagający to nie potrzebne ci są żadne dystanse, montuje sie ja wtedy gdy wyciszasz drzwi, ale trzeba też wtedy wypiłować kawałek boczka z drzwi bo się nie mieszczą
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez lysutki » 3 kwi 2008, o 15:54

z przodu mieszcza sie 16,5 oraz 17 cm - sprawdzalem
na pewno nie kupuj 16 cm robionych w standardzie 16,5 bo niby srubki i wszystko pasuje ale pozostaja dziury miedzy glosnikiem a miejscem montazowym i gra gorzej znacznie.
Avatar użytkownika
lysutki
Badacz tematu
 
Posty: 294
Dołączył(a): 8 mar 2008, o 23:58
Lokalizacja: Łódź


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości