Podswietlenie radia,

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Podswietlenie radia,

Postprzez zb46 » 13 gru 2011, o 21:35

Witam.
Nabyłem okazyjnie radio Pioneer DEH 1220 MP i jest jeden problem bo ma zielone podswietlenie przycisków. Ja w golfiku mam wszystko czerwone więć trochę się to żre ze sobą. Może któryś z kolegów wie czy to można zmienić lub może ktoś ma czerwone a chciałby zielone to może wymienimy się panelami.
Pozdro.
zb46
Czytacz
 
Posty: 71
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 10:19
Lokalizacja: miasto

Podswietlenie radia,

 

Postprzez paxstor » 13 gru 2011, o 21:40

zb46, ogólne najlepiej jest nie ruszać oryginalnego podświetlenia ale można zmienić jak już ktoś chce, podmienić na jakieś czerwone Ledy czego zbytnio nie polecam bo może nierówno świecić
Avatar użytkownika
paxstor
Members
 
Posty: 752
Dołączył(a): 28 lut 2011, o 21:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez marcinkoz2910 » 14 gru 2011, o 09:53

na fakt jeśli masz podświetlanie na ledach to wystarczy sprawna ręka i dobra lutownica i można pobawić się w wymianę oświetlanie

ale tak jak już kolega wspomniał problemem może okazać się dobór kolory oświetlenia bo każdy producent ma niby czerwoną a jednak widać potem różnicę
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez prezesik » 14 gru 2011, o 16:23

na fakt jeśli masz podświetlanie na ledach to wystarczy sprawna ręka i dobra lutownica i można pobawić się w wymianę oświetlanie
już się z tym bawiłem w swoim pionku. Och, trzeba mieć sprawną rękę i duużo cierpliwości przy wymianie diod SMD.

po zmianie było tak:

Obrazek

natomiast ostatnio zakupiłem drugi panel i mam ori:

Obrazek
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca


- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron