podlaczenie radia

Wszystkie informacje o nawigacjach satelitarnych i instalacjach car audio.

Moderator: Moderator

Postprzez szyndziu » 19 gru 2007, o 21:48

doszlem co bylo nie tak metoda prob i bledow . najpierw podlaczylm glosniki a potem zasilanie i radyjko zaczelo cykac .nie wiem czym to bylo spowodowane ale radio dziala a niemam anteny
szyndziu
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 lis 2007, o 12:37
Lokalizacja: radomsko

 

Postprzez PiJey88 » 20 gru 2007, o 21:59

normalka, mam znajomego co w radio wsadził drut długości 5 cm i odbiera mu lepiej niz mi z anteny w błotniku :oops: (musze coś z tym zrobić)
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez doromate » 27 gru 2007, o 03:56

ja tez mam problem z antana z blotnika ;/ obecnie mam wsadzony kawaek kabla... nie jest zle ale szumi :(

i tutaj pytanko do was: kabel anteny ktory idzie z radia gdzie powinien wyjsc (gdzie go szukac) ja bylem pewny ze przy antenie ale z tego co mi elektryk powiedzial to antena jest podlaczona dobrze bylem u elektryka przed wymiana radia z oryginalnego i on twierdzil ze antena jest ok a radio nie lapie stacji zmienilem radio na Pionka 2920 i dalej to samo - na antenie jedynie RMF FM...

wiec skoro kabel od radia nie idzie do anteny wiec gdzie mam go szukac??

moze tez ktos napisac czy duzo zabawy jest z antena wewnetrzna ?? tzn jak ja wyprowadzic na deske itd

dzieki pozdrawiam :)
Mój zielony TDI’ <--- KLIKNIJ :)
doromate
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 10 gru 2007, o 01:57
Lokalizacja: Legnica

Postprzez PiJey88 » 27 gru 2007, o 12:08

kup nową antene na allegro, około 70zł, wymień, jeśli nadal to samo to wymień cały kabel od anteny do radia
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez doromate » 27 gru 2007, o 12:54

Pijey88 - no wlasnie chcialbym najpierw sprawdzic ten kabel bo wg mnie to jego wina i dlatego pytam gdzie szukac tego kabla no i czy naprawde on nie powinen byc pociagniety do samej anteny?? jak nie to gdzie on sie konczy/zaczyna pod maska?

Wymiana anteny to dla mnie ostatecznosc a jak bede wymienial to raczej na taka wewnetrzna - ktos juz na forum pisal o niej i bardzo ja sobie chwalil...

Pozdrawiam
Mój zielony TDI’ <--- KLIKNIJ :)
doromate
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 10 gru 2007, o 01:57
Lokalizacja: Legnica

Postprzez klanhker » 18 sty 2008, o 15:26

witam
ja tak troche z innej beczki, kupilem golfa i ma on dwa glosniki w tylnej pulce, w podszybiu z przodu sa glosniki ale chyba nie sa podpiete bo nie graja (ale moga byc rowniz zepsute), chcialem sie do tego zabrac, zdjalem plastikowa kratke i ukazal sie moim oczom glosnik, ale zadnej srubki i nie wiem jak go wyjac jak sie dobrac do kabelkow??? help :)
Avatar użytkownika
klanhker
Badacz tematu
 
Posty: 156
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 16:38
Lokalizacja: TK

Postprzez kamilecki » 28 sty 2008, o 17:34

głośniki na podszybiu są montowane na zatrzask. poprostu go chwyć i wyciąg ku górze...
kamilecki
Gaduła
 
Posty: 459
Dołączył(a): 31 paź 2007, o 19:16
Lokalizacja: do kąd

Postprzez klanhker » 29 sty 2008, o 12:29

dzieki, z glosnikami na podszybiu sobie poradzilem, teraz czas na te w przednich drzwiach-mniej wiecej wiem jak sie za to zabrac ale mimo wszystko moze ktos by cos powiedzial na ten temat bo nie chcialbym nic rozwalic :)
Avatar użytkownika
klanhker
Badacz tematu
 
Posty: 156
Dołączył(a): 1 lis 2007, o 16:38
Lokalizacja: TK

Postprzez stingeros » 29 sty 2008, o 14:37

no maskownice podwazasz i wyciagasz..potem masz glosnik na srubach tylko uwazaj bo jak masz podpiete kable to mozesz wyrwac;/...jak masz fabryczny glosnik to on jest podlaczony taka kostka i ciezko schodzi;/
*****************************
VW GOLF MK3 by STINGER
Avatar użytkownika
stingeros
Members
 
Posty: 532
Dołączył(a): 9 wrz 2007, o 12:53
Lokalizacja: Oświęcim

POMOCY!!

Postprzez radziakrts » 8 kwi 2008, o 14:06

Witam.! Mam taka sprawe, mianowicie czy przebicia z glośników ktore sie nasilaja w czasie dodania gazu moga byc spowodowane złym podłaczeniem radia radio nie ma kostki kable sa połaczone ze soba izolacja. Myslałem ze oze przez alternator ale kupilem zakłucacz i nadal tak jest.Dodam ze przy wyłaczonym silniku radio chodzi bez zarzutów.Z gory dzieki!!
Avatar użytkownika
radziakrts
Czytacz
 
Posty: 123
Dołączył(a): 23 lut 2008, o 00:08
Lokalizacja: Spała

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nawigacja, Car Audio i CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości